Důležité informace o Minisode 1: Blue Hour od TXT!

19:30 | 19.10.2020 Xiunka 0
Za pár dní se na hudební scénu vrátí pětičlenná skupina ze společnosti Big Hit. Co se pod názvem alba skrývá? Nová série?
Yeonjun
Yeonjun FOTO: twitter.com/BigHitEnt
Jistě se k vám už doneslo, že skupina TXT, známá také jako TOMORROW X TOGETHER, zahájí za pár dní nové propagace. Skupina debutovala teprve 4. března loňského roku a už stihla nashromáždit opravdu působivou diskografii. Když to tak vezmeme, tak pouze letos proběhl japonský debut se singl albem Magic Hour, korejský comeback s druhým mini albem The Dream Chapter: ETERNITY a první japonský návrat se singl albem DRAMA. Toto singl album obsahuje navíc soundtrack k anime Black Clover. Brzo se na tento seznam přidá nové album Minisode 1: Blue Hour! Působivé, že?
 
Jak už bývá u TXT zvykem, návrat byl oznámen prostřednictvím krátkého videa, které kromě názvu alba obsahovalo také datum 26. října. V tiskové zprávě společnost Big Hit uvedla: „Od jejich debutového mini alba, The Dream Chapter: STAR, přes The Dream Chapter: MAGIC a The Dream Chapter: ENTERNITY, navazovalo pět členů ve vyprávění o růstu prostřednictvím příběhu o chlapcích, kteří pokračují v honbě za svými sny. Minisode 1: Blue Hour je krátkou episodou, kterou TOMORROW X TOGETHER povypráví, než postoupí do další série.“
 

Toto album se ve fyzické podobě dočká hned tří odlišných verzí a to R, AR a VR.


 
Těšit se můžeme na pět zcela nových skladeb, které dle vyjádření společnosti budou různých žánrů. Skladby se jmenují Ghosting, Blue Hour, We Lost The Summer, Wishlist a Way Home. Zejména skladba We Lost The Summer se dotkne mnohých dospívajících, protože popisuje jejich život v době pandemie. Prvně odhalené koncepční fotografie verze R zobrazují: „členy TOMORROW X TOGERHER v podstatě společně, ale samotné v online prostoru.“Následně zveřejněné ze série VR ukazující TXT v „neomezeném virtuálním prostoru odrážejícím dnešní dominantní on-line životní styl.“Poslední AR verze symbolizuje: „propast mezi jejich izolací doma a místem, kde by chtěli být.“ 
O teaser videa k titulní skladbě Blue Hour nebyli fanoušci samozřejmě ochuzeni.

Album ještě nebylo vydáno a skupina už s ním stihla zdolat svůj rekord. Dne 6. října bylo oznámeno, že v rámci předobjednávek si ho zakoupilo přes 300 tisíc fanoušků.

Těšíte se na nové album od TXT?


ZDROJ & FOTO: hypable.com & twitter.com/BigHitEnt & teenvogue.com & ibighit.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9