Řítí se na nás nová Big Hit super skupina ENHYPEN

15:00 | 21.10.2020 Xiunka 0
Pokud se chcete více dozvědět o členech ENHYPEN, super skupiny vzniklé v pořadu I-LAND, tento článek je přesně pro vás!
ENHYPEN
ENHYPEN FOTO: soompi.com
Dne 18. září byla odvysílána poslední epizoda pořadu I-LAND, během které byla utvořena finální sestava ENHYPEN. Fanoušci prostřednictvím globálního hlasování vybrali šest členů a posledního, sedmého, zvolil Bang Si Hyuk, zakladatel Bit Hit Entertainment. Co se skrývá pod pojmenováním skupiny? „Podobně jako pomlčka propojující jedno slovo druhým, ENHYPEN znamená, že se sedm různých chlapců spojí, aby se navzájem objevovali a společně rostli. Mají také ambiciózní plán prostřednictvím své hudby spojit lidi a svět.“
 
Název skupiny: ENHYPEN
Zkrácený název skupiny: EN-
Členové: Heeseung, Jay, Jake, Sunghoon, Sunoo, Jungwon a Ni-Ki
Datum debutu: listopad 2020
Název fandomu: ENGENES
Společnost: BELIF+ (Big Hit a CJ ENM)
Sociální sítě: web stránka, Twitter, Twitter členů, YouTube kanál
 
Pořadí členů ve finálové epizodě I-LAND:
1. Jungwon
2. Jay
3. Jake
4. Niki
5. Heeseung
6. Sunghoon
7. Sunoo – volba Bang Si Hyuka
 

Heeseung

Stage jméno: Heeseung
Pravé jméno: Lee Heeseung
Datum narození: 15.10.2001
Krevní skupina:  A
Výška: 179
Národnost: korejská
Období tréninku: 3 roky a jeden měsíc
 
V průběhu I-LAND často působil jako center a byl považován za nejtalentovanějšího ze všech účastníků. Je si velmi blízký se členy skupiny TXT, které poznal jakožto trainee Big Hit. Je docela možné, že jako nejzkušenější člen skupiny bude působit jako její vůdce anebo center.
 
Heeddueng je jeho přezdívka. Užívá si pojídání dobrého jídla a hraní online her. Jako svůj půvab označil své oči. Miluje ramyeon. Jí ho alespoň 3x týdně. Ke spánku potřebuje polštář, aby ho mohl objímat. Ze sportů má rád basket a vzorem je mu jeho otec. Má staršího bratra. Příští rok by chtěl vydat svou píseň, nahrát cover, se skupinou uspořádat koncert a setkat se s fanoušky.
 

Jay

Stage jméno: Jay
Pravé jméno: Park Jong Seong
Datum narození: 20.4.2002
Krevní skupina: B
Výška: 180 cm
Národnost: korejsko-americká
Období tréninku: 2 roky a 11 měsíců
 
Mezi účastníky I-LAND byl znám pro své taneční dovednosti a to i přesto, že zprvu čelil problémům se sebedůvěrou. Trénován je jak v tancování, tak v rapování. Odhalil, že se chtěl stát trainee, protože mu poslech hudby a sledování vystoupení dodávalo útěchu, když si nebyl jistý, čemu se chce věnovat.
 
Jeho přezdívka je velmi vtipná a to Angry bird. Nesnáší sezamové listy, mrkev a červy. Lidé o něm říkají, že je jako štěně. Miluje hip-hop dance a ze sportu badminton. Umí být tajemně sedy a udržovatelem napětí s výbušnou energií. Říká o sobě, že je týmovým zdrojem energie. Letos by chtěl propagovat a povídat si s fanoušky. V I-LAND byl tím, kdo pro většinu vařil. Jeho dětským snem bylo stát se šéfkuchařem, takže není žádným překvapením, že si vaření a pojídání dobrých jídel opravdu užívá.


 

Jake

Stage jméno: Jake
Pravé jméno: Shim Jae Yoon
Datum narození: 15.11.2002
Krevní skupina: 0
Výška: 176 cm
Národnost: Korejsko- australská
Období tréninku: devět měsíců
 
Jake začal v I-LAND zářit až když se blížil závěrečný test první části. V posledním testu byl schopen pomoci ostatním účastníkům v naučení tance. Byl šťastný, když viděl, že k němu vzhlížejí a důvěřují jeho schopnostem. Prozradil, že být poprvé od rodiny je opravdu těžké. Má jednoho staršího bratra. Jake se vydal do Koreje teprve v týden konkurzu. Plynně hovoří anglicky a také korejsky.
 
Říká se mu Shim Jake, puppy nebo Jeilla. Oblíbeným sportem je fotbal a jídlem kuře. K usnutí potřebuje pohodlný polštář. Kromě toho, že by chtěl úspěšně debutovat, rád by se vydal se členy na nákupy.
 

Sunghoon

Stage jméno: Sunghoon
Pravé jméno: Park Sung Hoon
Datum narození: 8.12.2002
Krevní skupina: 0
Výška: 177 cm
Národnost: korejská
Období tréninku: 2 roky a jeden měsíc
 
V průběhu I-LAND ukázal svou schopnost rychle pochytit choreografii a díky jeho krasobruslařské minulosti mu mnohé pohyby nedělaly problém. Dříve působil jako krasobruslař a zúčastnil se mnohých národních a mezinárodních soutěží. Poté, co před dvěma lety viděl BTS koncert, začal snít o kariéře idola.
 
Móda a bruslení jsou jeho zálibami. Mezi jeho přezdívky patří Ledový princ a visual #1. Za své zvláštní kouzla označil ďolíčky, nos ve tvaru srdce a usměvavé oči. Nesnáší mátovou čokoládu, klobouky a brouky. Je fanatikem, co se týká práce. Sám sebe označil za tučňáka a za opatrného. Prozradil, že být trainee je mnohem těžší než působit jako krasobruslař. Jeho cílem pro letošní rok je debut. Má sestru, Park Yeji, která je mladší o pět let.


 

Sunoo

Stage jméno: Sunoo
Pravé jméno: Kim Sun Woo
Datum narození: 24.6.2003
Krevní skupina: 0
Výška: 175 cm
Národnost: korejská
Období tréninku: 10 měsíců

Kdyby měl popsat sám sebe, řekl by, že je bystrý a energický. Jako svou speciální dovednost považuje své aegyeo. Nedávno prozradil, že měl od mládí zdravotní problémy a musel na operaci, takže byl trénink po fyzické stránce po něj náročný. I když to dobře skrýval, obával se, že pro ostatní účastníky v I-LAND bude přítěží. To samé platí pro ENHYPEN. Navzdory své nemoci, která mu málem zabránila být trainee, se probojoval do ENHYPEN. Fanoušci si oblíbili jeho šarm a rozkošnou energii.

Pořizování selfie, hraní her, poslouchání hudby a sledování filmů patří mezi koníčky. Přezdívá se mu ttunoo a pouštní liška. Nesnáší obtěžování. Oblíbeným jídlem je tteokbokki. Kromě toho, že by chtěl vyrůst, přeje si vyhrát cenu pro nováčky.
 

Jungwon

Stage jméno: Jungwon
Pravé jméno: Yang Jung Won
Datum narození: 9.2.2004
Krevní skupina: AB
Výška: 174 cm
Národnost: korejská
Období tréninku: 1 rok a 4 měsíce
 
I přesto, že ze začátku I-LAND měl trochu problémy s tancem, nakonec dokázal s ostatními odvést dobrou týmovou práci. Členové ENHYPEN prozradili, že při prvním setkání byli okouzlení jeho roztomilostí. Sám o sobě říká, že je okouzlující v mnoha směrech a rád si s lidmi povídá. Stal se trainee až na popud společnosti. Ze začátku váhal, zda je to dobrá volna. Teprve poté, co ho podpořila rodina, získal potřebnou odvahu a vrhl se naplno do toho.
 
Rád sleduje filmy a prochází se v dešti. Zpěv, poppin’ a taekwondo jsou jeho plusy. Stejně jako Sunghoon má ďolíčky a usměvavé oči. Nesnáší žvýkací zvuky a překvapivě ponožky v posteli. Kromě úspěšného debutu se chce stát vyšším a pohlednějším. Kdyby se měl porovnat ke zvířeti, byla by to opice. Chce se stát umělcem, který vystupuje s hudbou, jež má rád. Jungkook z BTS je jeho vzorem. Má starší sestru a jeho babička je jednou z  jeho nejnadšenějších podporovatelek.

 
 

Ni-Ki

Stage jméno: Ni-Ki
Pravé jméno: Nishimura Riki
Datum narození: 9.12.2005
Národnost: japonská
Krevní skupina: B
Výška: 175,5 cm
Období tréninku: 8 měsíců
 
Ačkoliv je mladý, tak v I-LAND patřil mezi jedny z nejlepších tanečníků. Dokonce řekl, že jeho nejcennější věcí jsou taneční boty. Od útlého věku se učil tančit. Částečně také díky tomu, že jeho rodina vede taneční studio. I přesto, že se mu od producentů v I-LAND dostávalo dost kritiky za jeho nestabilní hlas při tanci, stále na něj pohlíželi jako na jednoho z nejlepších tanečníků. Ostatním pomáhal s naučením choreografie. Během natáčení se pečlivě učil korejštinu. Jako maknae ENHYPEN působí dost roztomile.

Tanec je jeho život. Mezi jeho záliby patří tanec, tanec a zase tanec. Než propadl ostatním stylům tance, naučil se jak tančit na jazz a také balet. Přezdívá se mu Malý Michael Jackson. Nesnáší probouzení a červy. Předtím, než se stal trainee, působil jako backup tanečník skupiny SHINee. Když už by měl vyjmenovat nějakou zálibu a nesměl by zmínit tanec, řekl by fotbal a navštěvování zábavních parků. Knedlíčky jsou jeho nejoblíbenějším jídlem. Letos by chtěl úspěšně debutovat, setkat se s fanoušky a natočit hudební video.Skupina bude debutovat už příští měsíc! Zaujala vás?


ZDROJ: hypable.com
FOTO: twitter.com/ENHYPEN

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9