Kim Junsu v listopadu zatřese hudební scénou!

12:34 | 15.10.2020 Xiunka 1
Ano, čtete správně. Zpěvák s neuvěřitelným hlasem a muzikálový upírský vládce temnot vydá nové mini album.
Kim Junsu
Kim Junsu FOTO: kissasian.is
Společnost C-JES Entertainment uvedla: „Kim Junsu vydá v listopadu nové mini album.“ Tímto jednoduchým prohlášením rozpoutala opravdovou melu, protože fanoušci doslova vyšilují a hromadně bouchají šampaňské. Kromě potvrzení vydání mini alba nebyly zveřejněny žádné další informace, nicméně jedno je jisté, Kim Junsu se jako zpěvák vrací po opravdu dlouhé době a všichni jsou zvědaví, s čím tentokrát přijde.
 
Po absolvování povinné vojenské služby v roce 2018 jsme jej mohli vídat stát na muzikálových prknech. Nové zpracování muzikálů Dracula a Mozart se bez něj prostě nemohlo obejít. Toto nové korejské mini album bude první větší tvorbou po zhruba třech letech. V roce 2017 během své vojenské služby vydal singl We were a předtím ještě čtvrté full album XIGNATURE. V listopadu loňského roku daroval fanouškům píseň When it’s snow.
 
V současné době lidé bojují s COVID-19, a proto by nové mini album mělo být dárkem pro ty, kteří na jeho hudbu tak dlouho čekali. Kim Junsu chce využít sílu hudby k vyslání pozitivní energie všem.


 
„Kim Junsu potvrdil vydání nového alba v listopadu, aby oplatil podporu a lásku fanoušků, kteří jej po dlouhou dobu podporovali jako zpěváka XIA.“
 
To ovšem není vše! Těšit se můžeme také na online koncert.
 
Co říkáte na tyto novinky?

 
ZDROJ: facebook.com/CJESJYJ & kstationtv.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9