Refund Sisters bortí žebříčky se svým Don’t Touch Me

20:38 | 11.10.2020 Xiunka 2
Po SSAK3 jsme se konečně dočkali debutu vysněné skupiny legendární Lee Hyori. Pojďte se společně s námi podívat skupině na zoubek.
Refund Sisters
Refund Sisters FOTO: soompi.com
Není to tak dlouho, co byly ukončeny letní aktivity co-ed skupiny SSAK3, která vznikla prostřednictvím pořadu How Do You Play?. Lee Hyori v jedné z epizod pořadu prohlásila, že by chtěla vytvořit svou skupinu snů. Členkami by kromě ní byly Uhm Jung Hwa, Jessi a Hwasa z MAMAMOO. Nečekala, že všem třem se její nápad bude zamlouvat. Jen co jsme
 se rozloučili se SSAK3, mohli jsme v pořadu sledovat vznik její skupiny.

Dámy se rozhodly jmenovat Refund Expedition neboli Refund Sisters. Stejně jako v případě SSAK3 členky zvolily svá stage jména. Lee Hyori vystupuje jako Chun Ok, Uhm Jung Hwa jako Man Ok, Jessi je Eun Bi a Hwasa je Sil Bi. Yoo Jae Suk, nově Jimmy Yoo, se stal producentem skupiny. Spíše, než klasického hudebního producenta bychom ho mohli chápat jako manažera, který je za skupinu celkově zodpovědný.

V průběhu jednotlivých epizod členky ukázaly, že mají mezi sebou opravdu skvělou chemii a celkově si sedly. Probíraly zajímavá témata, které vás možná pobaví. Například se jednou sešly u Uhm Jung Hwy doma a během dezertu přišla řeč na hladkou pokožku Hwasy. Uhm Jung Hwa prohlásila: „Neřeknu ti, co se změní až budeš starší,“ a Lee Hyori pokračovala: „Řekni jim to hned, aby nebyly pak tak šokované.“

„Myslím si, že ze všech přirozených prsou v Koreji jsi měla ty nejhezčí,“ pronesla následně Jessi směrem k Lee Hyori a ta zareagovala: „Neviděla jsi je nahé, že? V minulosti by bylo šílené, kdybych si sundala podprsenku. Ale teď, když si ji sundám, musím si je zakrýt. Myslím, že nikdo není stoprocentně spokojen se svým tělem.“ Protože má Jessi upřímnou povahu, jistě vás tak moc nepřekvapí, že řekla: „Jsem teď spokojená. Ukážu vám to později.“

Následovalo téma manželství a randění. Hwasa prozradila, že jejím ideálním typem je někdo, kdo je jednoduchý a přirozený. Všechny překvapila přihlášením, že v současné době s nikým nerandí. „Když jsem byla ve tvém věku, vždy jsem byla ve vztahu. Nejméně tak dva roky,“ řekla jí Uhm Jung Hwa.

O manželství Lee Hyori prohlásila: „Bála jsem se vdát, protože jsem se obávala, že bych mohla mít poměr.“ Jessi vtipně dodala: „To proto jsi šla na ostrov Jeju?“ Lee Hyori se rozesmála a pokračovala: „Brzy jsem se od Lee Sang Soona naučila, že se vám někdo může líbit více, když ho lépe poznáte.“

Uhm Jung Hwa řekla, že vůči manželství začala být hodně opatrná. Jessi ji odpověděla: „Potřebuješ potkat nekorejského chlapíka, který trochu mluví korejsky. Jednoho ti najdu. Počkej tak dva roky. Musíš se s někým setkat v Řecku anebo v Itálii.“ Hwasa pokračovala: „Je tu někdo, kdo je v posledních dnech hodně sexy. Neznám ho, ale mohly bychom mu poslat vzkaz.“ Ukázalo se, že mluví o italském herci, který se jmenuje Michele Morrone. Poté, co Lee Hyori viděla jeho fotografií, řekla: „Tak sexy,“ a Hwasa dodala: „Jsem s ním teď v imaginárním vztahu."Tento herec je ve skutečnosti v posledních dnech opravdu populární. Na Netflixu se s ním můžete podívat na film 365 Days.

Teď spolu pomalu přejdeme na téma debutu skupiny. Yoo Jae Suk se v této souvislosti setkal s hudebním producentem Rado. Ten samozřejmě není žádným nováčkem. Je součástí dua Black Eyed Pilseung a produkoval hity jako jsou například Touch My Body od SISTAR, Roller Coaster od Chunghy a Cheer Up od TWICE.

O několik dní později zavítaly dámy do studia hudebního producenta v doprovodu Yoo Jae Suka, aby vybraly svou debutovou skladbu. Poslechly si píseň Don’t Touch Me, která se jim ihned zalíbila. „Nechci to připustit, ale je to opravdu dobré. Třikrát mi naskočila husí kůže,“ prohlásila Uhm Jung Hwa. O debutové písni bylo tedy velmi rychle rozhodnuto.

O čem tato píseň pojednává? Poselstvím je, aby lidé přijali své slabé a silné stránky a nebáli se být odlišní, protože je to zcela v pořádku. Veškeré zisky z tohoto digitálního singlu budou věnovány na charitu. Protože debutová skladba byla vydána digitálně, můžete si ji poslechnout zde. Zatím není zřejmé, zda se dočkáme oficiálního hudebního videa, ale neoficiální videoklip vydán byl.Co říkáte na debut Refund Sisters?

 
ZDROJ: pořad How Do You Play? & soompi.com
FOTO: lifestyleasia.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9