Nová skupina z PocketDol Studio je připravena šokovat!

18:00 | 01.10.2020 Xiunka 0
Pomalu, ale jistě se nám rýsuje nová skupina, ve které uvidíme působit Hangyula a Dohyona z X1. Pojďte se společně s námi podívat, co zatím o ní víme.
BAE173
BAE173 FOTO: twitter.com/PocketDolStudio

Začátkem května společnost PocketDol Studio oznámila dvě důležité novinky a to završování příprav debutu nové osmičlenné skupiny a dále, že Hangyul a Dohyon z dua H&D budou jejími členy. Chlapci se svými aktivitami jako dua rozloučili minulý týden speciálním albem Umbrella.

Počátkem září společnost začala představovat jednotlivé členy. Nejprve jsme si mohli prohlédnout profilové fotografie Dohyona a poté Bita, Doha, Youngseoa, Muzina, J-Mina, Yoojuna, Junseoa a Hangyula jako posledního. Pokud počítáte členy, zjistíte, že se z původně osmičlenné skupiny stala devítičlenná.

Společnost na svých sociálních sítích odhalila pojmenování skupiny, které zní BAE173. Určitě vás zajímá, jak takový název vznikl. Jednoduše spojením zkratky BAE, což znamená Before Anyone Else, a číslovek jedna (dokonalost) a sedmdesát tři (šťastné číslo). Ambicí skupiny je být tou nejlepší pro fanoušky a s jejich pomocí se stát první.

Zveřejněno bylo také logo, do kterého byl zakomponován blesk, skupinové fotografie a první video teaser.
Těšíte se na novou skupinu? Zaujal vás některý člen?


ZDROJ: kstationtv.com
FOTO: twitter.com/PocketDolStudio


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9