Survival show I-LAND už zná vítěznou skupinu!

15:00 | 20.09.2020 abhorsenka 0
I-Land je u konce a jsou známí členové nové skupiny. Kolik členů skupina nakonec má, jak se jmenuje a jak překvapující bylo konečné pořadí, zjistíte v článku. 
I-LAND
I-LAND FOTO: soompi.com
Skupina ENHYPEN se zrodila 18. září 2020 při finále survival show I-LAND a konečný počet šťastných členů je sedm. Těšit se můžeme také na produkční spolupráci CJ Entertaintent a Big Hit Ent., pod kterou spadají BTS a TXT, kteří se osobně finálové epizody účastnili jako diváci a rádci. 

Ve finále se do pomyslné arény dostalo devět chlapců a do finálové sestavy skupiny se jich probojovalo šest z hlasování diváků a jeden jako volba producentů. 


 
První místo nakonec obsadil Jungwon, který byl v předposlední epizodě na hraně vyřazení. Na druhou stranu Sunoo, který mnoho dílů předtím byl na prvním místě, se nakonec stal až poslední volbou producentů. Na druhém místě nakonec skončil Jay, který si zaslouženě získal sympatie diváků až v posledních dílech. Třetí místo obsadil populární Jake, čtvrtý skončil skvělý tanečník Japonec Ni-ki, páté místo patří asi nejtalentovanějšímu z show, Heeseungovi a šestou pozici získal charismatický krasobruslař Sunghoon

Z poslední epizody nepostoupili nejmladší účastník Daniel a překvapivě také tanečník a častý leader K. Podle informací BELIF+ bude skupina debutovat do konce roku 2020 a už nyní je částečně zveřejněný její další program. 


FOTO a ZDROJ: soompi.com 

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9