Kim Jaejoong na téma Love Song [Rozhovor]

16:00 | 13.09.2020 Eunka 0
Kim Jaejoong se letos po čtyřech letech vrátil s novým korejským albem Love Song. Právě na toto téma poskytl rozhovor pro magazín VIBE. Dozvíme se, proč mu návrat trval tak dlouho a proč je album plné balad o lásce.
Kim Jaejoong
Kim Jaejoong FOTO: c-jes.com
Kim Jaejoong, který si zachoval neochvějný vliv tím, že prokázal svou celosvětovou popularitu nejen v Koreji, ale také v Asii, včetně Japonska a Číny, se letos po 4 letech vrátil na korejskou hudební scénu s mini albem plným emotivních balad. Album s názvem Love Song, se zaměřilo na balady, které pomohou mnoha lidem s různými emocemi, od vzrušení z lásky až po odloučení.

Poté, co jsi v roce 2016 vydal album No.X, ses s korejským albem vrátil až po čtyřech letech. Co bys o mini albu Love Song řekl?
Jsou to čtyři roky, co jsem vydal album No.X, a myslím, že toto mini album jsme vytvořili bez jakéhokoliv tlaku. Je to už dlouho, co jsme vydali korejské album, takže bych rád poděkoval mnoha fanouškům, kteří čekali na mou hudbu. Pokud jsem již dříve přivítal fanoušky s mnoha silnými písněmi, nyní přináším první album plné balad. Od vzrušení z lásky, až po smutné pocity z odloučení, jde o nahrávky s poselstvími lásky, které chci zpívat, takže doufám, že je budete poslouchat plni lásky.

Vydání alba trvalo dlouho. Zajímalo by mě, co si myslíš o svém návratu.
Vydání alba trvalo déle, než jsem čekal, ale především jsem velmi nadšený, že jsem se mohl do Koreje vrátit s novou hudbou. Snažil jsem se vytvořit album, které by mi pomohlo utěšit a vcítit se do mých fanoušků, kteří na mě čekali. Doufám tedy, že si zamilujete nejen titulní skladbu, ale i každou další skladbu na albu. Byl bych vděčný, kdyby je spousta lidí poslouchala a vcítila se do nich.Na co se album zaměřuje?
Název tohoto alba vznikl díky mým vlastním nápadům. Jde o spojení lásky a písně, Love Song. Nejvíc ze všeho si myslím, že existují alba, která byla vytvořena tak, že sledují nějaký koncept. Toto album obsahuje přirozené balady, které nic takového nemají. Doufám, že prostřednictvím písní z alba bude mnoho lidí věrných svým pocitům lásky, od vzrušení až po odloučení. Chci, abyste o albu přemýšleli jako o milostné písni a poslouchali ji. Mnoho lidí se cítí svobodně, když cítí emoce v písni. 

Za titulní skladbu byla vybrána Tender Love. Můžeš nám o ní něco říct?
Tender Love je o bolestivé emoci, která posluchačům připomene jejich pocity odloučení a slz, a zároveň s nimi zavzpomíná na milou minulost se svými blízkými, i když nyní vidí současnou smutnou a bolestivou situaci. Prostě, vzpomínat na dobré věci, které jsme milovali, a chceme je vrátit, ale teď nemůžeme. Pokud bych mohl zmínit jeden příběh ze zákulisí, tak titulní skladba je ve skutečnosti skladbou, kterou lidé kolem mě příliš nedoporučovali, takže jde o píseň, kterou jsem jednostranně prosadil sám. Po nahrávání jsem si pomyslel, že to nebyla špatná volba, a myslím, že je to pro mě perfektní píseň.

 

Na albu jsou i skladby Time of the Ocean a Life Support, které již fanoušci znají.
Správně. S těmito písněmi jsem již vystupoval. Píseň Life Support byla představena prostřednictvím hologramového koncertu, který jsem uspořádal po nástupu do armády v roce 2016. Ocean Time jsem fanouškům poprvé zazpíval na narozeninovém fan meetingu J-Party, který se konal v roce 2018. Ačkoli jsem písně představil před vydáním, vydání nové hudby trvalo déle, než se očekávalo, tak myslím, že mnoho lidí vydání těchto dvou písní potěšilo.

Co bys vzkázal fanouškům, kteří čekali tak dlouho, a každému, kdo si poslechne album Love Song?
Toto album je poselstvím lásky lidem, kteří zpívají lásku. Doufám, že to bude album, u kterého můžete při poslechu písní vnímat své pocity a zůstat věrni svým pocitům. Doufám, že moje album potěší všechny, kteří si jej poslechnou. A rád bych poděkoval svým fanouškům, kteří na moji hudbu dlouho čekali, a těm, kteří moji hudbu milují.

ZDROJ: VIBE, m.blog.naver.com
FOTO: c-jes.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9