Opening k upírskému anime NOBLESSE nazpívá Kim Jaejoong

21:00 | 09.09.2020 Xiunka 2
Co se stane, když se nejmocnější upír probudí po dlouhé době a střetne se současným světem a podivnou organizací upírů?
Kim Jaejoong & NOBLESSE
Kim Jaejoong & NOBLESSE FOTO: allkpop.com
Velmi populární webtoon NOBLESSE se dočká anime zpracování. Společnost NAVER Webtoon oznámila, že se prvního dílu dočkáme už 7. října. Poprvé tak bude anime produkované Production I.G vysíláno přes NAVER Series On. V Evropě poté prostřednictvím Crunchyroll a Japonsku na různých televizních kanálech jako Tokyo MX a BS11.
 
Úvodní píseň BREAKING DAWN neboli tzv. opening nazpívá Kim Jaejoong. Naopak skladbu Etoile, ending, dívčí skupina Oh My Girl. Obě písně se dočkají korejské, japonské a anglické verze.
 
„Jsem velmi rád, že jsem se mohl do tohoto projektu zapojit. Pociťuji také ale zodpovědnost za celosvětovou distribuci a zpívání ve třech jazycích, korejštině, japonštině a angličtině. Jsem z toho nervózní. Jedná se o píseň přicházející s pozitivním poselstvím o naší schopnosti pohnout se s nadějí kupředu. Vztahuje se k aktuální situaci ve světě. Prosím, těšte se na ni,“ prohlásil Kim Jaejoong.


 
NOBLESSE je korejská web manhwa (termín pro korejský komix), kterou napsal Son Jeho a ilustroval Lee Kwangsu. Dne 30. prosince 2007 byla poprvé zveřejněna na WEBTOON a ukončena 7. ledna 2019. Patří mezi první webtoony, které si vysloužily anglický překlad.
 
O čem pojednává? Nejmocnější upír Cadis Etrama di Raize, zkráceně Rai, se probudí po dlouhých 820 letech. Bez znalosti pokroku lidstva a vědeckých úspěchů začíná žít v současném světě. Aby se lépe adaptoval, navrhne mu jeho věrný sluha Frankenstein, momentálně ředitel střední školy, stát se studentem. Nechtěně bude středem zájmu trojice spolužáků, kteří jej považují za cizince a rozhodnou se mu pomáhat. Do toho všeho se připlete organizace upírů Union, která se snaží dobýt svět. Hledá ho, aby ho mohla využít k dosažení svého cíle. Netuší však, co je tento upír skutečně zač.
 
Těšíte se na toto anime?

 
ZDROJ & FOTO: zapzee.net & allkpop.com

 

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9