Trio TEEN TEEN bude součástí nové skupiny GHOST9

21:00 | 08.09.2020 Xiunka 0
Tento měsíc začne oficiálně o vaši přízeň bojovat nová skupina GHOST9 a nezbední duchové GLEEZ.
GHOST9
GHOST9 FOTO: twitter.com/GHOST9OFFICIAL/
Není to tak dlouho, co OSEN informoval širokou veřejnost o debutu nové devítičlenné skupiny. Reakce společnosti Maroo Entertainment, ve které působí například Park Jihoon, na sebe nenechala dlouho čekat. „S cílem zářijového debutu představí společnost novou skupinu. Potvrzeno je devět chlapců. Zahájený proces příprav je aktuálně v plném proudu,“ uvedl zdroj.

Společnost dále prozradila, že se chlapci narodili v letech 1999 až 2004 a prošli tříletým systematickým tréninkem. Znamená to tedy, že členové nové skupiny GHOST9 budou patřit mezi nejmladší představitele K-Popu.

Ve skupině uvidíme také známé tváře a to Lee Woo Jina, Lee Jin Wooa a Lee Tae Seunga. V minulosti jsme je mohli sledovat působit v survival pořadu Produce X 101 a následně debutovat jako trio TEEN TEEN. Kromě nich jsou dále potvrzenými členy Hwang Dong Jun, Shin, Choi Jun Seong, Lee Kang Sung, Song Jun Hyung a Prince.

Každý z chlapců má svou spřízněnou duši neboli věrného přítele. Souhrně dostali název GLEEZ. Tito nezbední duchové žijí na místě zvaném jako 'Empty Earth'. Společně se členy prožívají dobrodružství a podporují je v jejich cestě.

Aktivitu GHOST9 můžete sledovat na sociálních sítích (Instagram, Twitter). Prostřednictvím krátkého videa bylo odhaleno logo skupiny.Debut s prvním mini albem Pre-Episode 1: Door se uskuteční 23. září.Těšíte se na novou skupinu?


ZDROJ & FOTO: soompi.com & twitter.com/GHOST9OFFICIAL & twitter.com/GLEEZ

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9