Unit BDC oznámila návrat

16:00 | 04.09.2020 Xiunka 0
Mladší bratřícci skupiny AB6IX nás v září potěší novou hudbou. Pojďte se společně s námi podívat na to, kdo jsou to BDC.
BDC
BDC FOTO: twitter.com/BDC_BNM
Koncem října loňského roku oficiálně vstoupila na hudební scénu unit BDC neboli Boys Da Capa, která působí pod společností Brand New Music. Fanouškům se členové představili pomocí speciálního singl alba, jehož název je totožný s pojmenovím unit. Toto singl album obsahovalo titulní skladbu Remember Me, B-side píseň Da Capo a instrumentální verze obou.Nejspíše vás zajímá, proč je BDC pouze unit a ne skupina. Trojici členů, kterými jsou Sihun, Seongjun a Junghwan jsme mohli působit v Produce X 101. V podstatě se jedná o podobný scénář, jako tomu bylo u MXM a následně AB6IX. Nejprve společnost nechala debutovat duo MXM a po ukončení aktivit WANNA ONE oficiálně vznikla skupina AB6IX. Můžeme tedy říci, že unit BDC je předzvěstí připravované skupiny.

Sihun se narodil 13. října 1999. V minulosti působil jako trainee pod společností YG Entertainment. I přesto, že se neobjevil v YG Treasure Box, trénoval společně se Seunghoonem ze skupiny CIX a Woongem z AB6IX. Fanouškům utkvěl v paměti jako backup tanečník unit MXM. Donghyun z AB6IX prozradil, že byl unešen jeho tancem.

Seongjun  se narodil 14. března 1999 a je milovníkem počítačových her. Svůj volný čas rád tráví s přáteli a sledováním filmů. Umí hrát na kytaru a také se věnuje skládání písní.

Junghwan se narodil 19. února 2001. Rád se prochází a navštěvuje různé místa, aniž by si předem naplánoval cíl cesty. Stejně jako Seongjun holduje hraní her a také nakupování. Umí psát texty a skládat hudbu.Společnost oznámila, že dne 23. září unit uskuteční svůj první návrat s mini albem The Intersection: Belief.Těšíte na comeback unit a potencionální novou skupinu?


ZDROJ: twitter.com/BDC_BNM

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9