Držte si klobouky! Řítí se na nás Stray Kids s IN生 (IN LIFE)!

19:00 | 31.08.2020 Xiunka 0
Do návratu Stray Kids zbývá jen pár dní. Jste zvědaví s čím členové po God's Menu přijdou? Koncept hodných chlapců opravdu nečekejte!
Hyunjin & Bang Chan
Hyunjin & Bang Chan FOTO: twitter.com/stray_kids
V podstatě tři měsíce po vydání prvního full alba GO生 (GO LIVE) se skupina Stray Kids vrátí s tzv. 'repackage' albem IN生 (IN LIFE). Společnost JYP Entertainment překvapivě zveřejnila trailer IN生, kterým nejenom oznámila comeback skupiny, ale také spustila naprosté šílenství fanoušků.

Trailer je zahájen částí, ve které Hyunjin s růžovými vlasy pochmurně hledí vpřed. O pár sekund později se ukáže, že jeho pohled směřuje na dva hromotluky, kteří svým vzhledem připomínají členy ochranky. Samozřejmě ti se na něj rovněž nedívají dvakrát přívětivě. Tato chvíle se mění ve velmi napjatou, zatímco se vedle Hyunjina postupně objevují ostatní členové Stray Kids. Nesmíme zapomenout na scénu Lee Knowa. Na co to vlastně sáhl? Zjistíme to určitě později.O působivém vzhledu členů není třeba hovořit. Barevné odstíny vlasů jednotlivých členů upoutaly mnohé. Žhavým tématem se stal například Felix. Fanoušci žasli nad jeho popelově šedými vlasy do té míry, že se stal trendem na sociálních sítích dokonce v osmnácti různých zemích.

Následně byly odhaleny individuální a skupinové fotografie, na kterých členové nepůsobí dojmem zrovna hodných chlapců.


Skupina se opravdu rozjela, což dokazuje i videem ke skladbě Any.První full album GO生 (GO LIVE) zaznamenalo rekord v prodejnosti žebříčku Hanteo. Za pouhý týden se ho prodalo 127 930 kusů. Dále se umístilo na šestém místě v americkém žebříčku Billboard v sekci World Album. Není proto divu, že očekávání ohledně IN生 (IN LIFE) jsou velká. Sami Stray Kids si nastavili laťku velmi vysoko.

Nyní nám nezbývá nic jiného, než odpočítávat dny do 14. září a čekat. Těšíte se na novou tvorbu skupiny?


ZDROJ: zapzee.net & mottokorea.co.kr & twitter.com/stray_kids

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9