TOHOSHINKI jsou velkými fanoušky legendárních Queen

19:00 | 06.09.2020 Xiunka 0
Sexy pánové přiznali, že se vždy necítí skvěle, ale úsměv fanoušků jim dodává sílu. Kdo je kromě Queen inspiruje anebo co se pro ně změnilo? Zjistíte v našem článku.
TOHOSHINKI
TOHOSHINKI FOTO: netizooms.blogspot.com
Pojďme se společně vrátit do loňského roku, ve kterém oblíbené duo TOHOSHINKI nafotilo velmi charismatické fotografie pro magazín VOGUE JAPAN a samozřejmě poskytlo rozsáhlý rozhovor. Nebyl veden stylem, na který jsme zvyklí. Yunho a Changmin se rozpovídali o tom, co chtěli sami, aniž by zodpovídali otázky.

Changmin: Předpokládám, že jste to už všichni viděli, ale také já jsem v kině viděl Bohemian Rhapsody. Miluji scénu, kde na venkovním pódiu vystupovala celá řada umělců a Queen byli tak Queen. Bylo to opravdu skvělé. Bylo nádherné vidět, jak Queen věnovali publiku plnou pozornost a společně s nimi vytvořili vystoupení. Věřím, že naše živé koncerty přitahují pozornost publika, protože společně s fanoušky vytváříme vlastní představení a nezpíváme pro ně pouze písně. Samozřejmě ani to není špatné. Hodnoty, které mám jako umělec, se zcela shodují s Queen.  

Yunho: Myslím, že Changmin viděl Bohemian Rhapsody dříve než já, správně?

Changmin: Dříve jsem poslouchal Queen alba hodně a také sledoval jejich živá vystoupení, ale v poslední době jejich písně tak moc neposlouchám. Myslím, že všude je to zaplaveno jejich hudbou. Hodně je respektuji jako umělce.

Yunho: Ach, Queen se stali oblíbenci všech, nejen tvoji. Myslím, že kvůli tomu žárlíš. (směje se)
Během TOMORROW turné jsi se hodně smál.

Changmin: Abych byl upřímný, není to tak, že bych si užíval každý den. Některé dny jsem se necítil dobře a obával se, jestli si během nich povedu dobře. Ale když jsem viděl fanoušky smát až tak, že jim šly vidět zadní zuby, posílilo mě to a cítil jsem, že ať už se stane cokoliv, musím ze sebe vydat to nejlepší. Každý z našich fanoušků má svůj život a jsou poměrně zaneprázdněni. Stejně si ale najdou čas, aby přišli na náš koncert. Když na to pomyslím, chci, aby se naši fanoušci smáli ještě více. Někdy pociťuji něco takového.Changmin: V lednu 2018 jsme začali současně používat Instagram.

Yunho: Po vojenské službě jsem všem slíbil, že vytvořím prostor, kde bychom mohli komunikovat. Instagram je jedno z takových míst. Cítím, že turné je místem, kde mohou TOHOSHINKI sdílet čas společně s fanoušky. Myslel jsem si, že bychom během turné mohli něco udělat se sociálními sítěmi. Udělal jsem si čas, abych řekl fanouškům, že jejich nápad může být zahrnut do programu našeho turné.

Changmin: Předpokládal jsem, že to bude těžké, ale šlo to poměrně dobře.

Yunho: Každý tweetoval něco zábavného, takže jsme si to mohli užívat společně.

Changmin: Teenageři, lidé po dvacítce, třicítce a čtyřicítce, každá generace má svou oblíbenou hudbu. Věřím, že bez ohledu na to, v jaké generaci jsme, měla by existovat hudba a vystoupení, které se budou lidem líbit. Skutečnost, že na naše koncerty přichází lidé z různých generací, odhaluje, že máme něco speciálního, co nelze jednoduše vyjádřit slovy. Máme něco, co nám dává pocit, že jsme oprávněni být milováni tolika lidmi různých generací. Je to prostě úžasné a jsem za to vděčný.

Yunho: Už od mala jsem zbožňoval a respektoval Michael Jacksona. Právě teď se ze všech sil snažím, abych se stal někým, koho by děti zbožňovaly. Album Tomorrow patří mezi ta nejlepší. Snažíme se předvést sílu TOHOSHINKI. Jak už jsme zmínili dříve, při tomto turné jsme chtěli sdílet své pocity společně s fanoušky. Takže jsme byli od začátku do konce uvolnění. Pódium jsme si užívali opravdu hodně. Začali jsme připravovat toto turné, aniž bychom si vzali delší pauzu od toho předchozího.

Changmin: Abychom se mohli vyvíjet, usmysleli jsme si, že musíme porušovat naše běžné rutiny.

Yunho: Kromě těch klasických TOHOSHINKI písní jich máme hodně v různých žánrech. Chtěli jsme vystupovat s různorodými písněmi. Udělali jsem si seznam a pak jsme zkoušeli. Uvědomil jsem si, že pro toto turné můžeme vytvořit mnohem dospělejší atmosféru. Bylo to pro mě poprvé, kdy jsem vycítil, že budeme mít vystoupení, která budou poněkud jiná než ta předtím. Ta nepředvídatelnost byla opravdu skvělá. Jakmile jsem si uvědomil, že můžeme ukázat náš jedinečný pohled na svět, oblíbil jsem si toto turné více než kdy jindy.Changmin: Poprvé za dlouhou dobu to bylo arena turné. Ne na takovém velkém místě jako stadiony Dome nebo Nissan. Takže jsme začali s plánem, kde jsme nemohli počítat s velkým pódiem. Chtěli jsme využít velikosti a atmosféru arény tak, aby naši fanoušci viděli drobné detaily.

Yunho: Během Jungle sexy tanečně tančili s námi, takže jsme mohli oslovit publikum naší zralostí.

Changmin: Věřím, že jsme nás během turné byli schopni vykreslit jako umělce. Díky různým účesům bylo zákulisí něco jako válečná zóna. Byl jsem rád, že se mnoha lidem mé účesy líbily.

Yunho: Chtěl jsem, aby se fanoušci cítili jako by sledovali film na Netflixu. Až doposud se všechna naše videa týkala nás dvou. Myslel jsem si, že by bylo zajímavější, kdybychom ve videích hráli vedlejší roli. Dříve jsme měli tolik moci jako bohové, ale usmyslel jsem si, že by bylo lepší, kdybychom byli více jako my ve skutečném světě. Za hodinu jsem se od profesionála naučil, jak třást s koktailem jako profík. Byl jsem naprosto soustředěný. Samozřejmě jsme do videí dali tu nejlepší část.

Changmin: Musím poděkovat našim zaměstnancům, protože jsem jim neřekl, že chci hrát na kytaru. Proč? Protože mě to strašně tížilo. Nebyl jsem si jist, jestli si najdu čas na trénink. V minulosti jsem hrál na kytaru během setkání s fanoušky. Bylo to jen proto, že jsem jim chtěl dát vědět, že jsem se začal o hraní na kytaru zajímat. To bylo celé. Takže i když jsem dělal chybu, bylo to v pořádku. Důležitější bylo fanouškům ukázat, že se snažím. Ale tentokrát už to byla nějaká doba od setkání a já musel všem ukázat, že jsem se zlepšil. A také jsem poprvé hrál na kytaru v Dome a cítil jsem, jaká je to pro mě čest. Takže jsem opravdu z hloubi duše vděčný zaměstnancům.

Yunho: Tvé hraní na kytaru bylo vážně skvělé, ale myslím si, že fanoušci se zamilovali do tvého něžného hlasu.Yunho: Choreografii ke svému sólu jsem složil za den. Neměl jsem na přípravu mnoho času, protože jsem vlastně cvičil na jinou píseň. Nicméně mnoho fanoušků žádalo, abych předvedl Burning Down jako své sólo, takže jsem rychle změnil pořadí skladeb. Protože jsme k Burning Down natočili pouze videoklip, neměl jsem žádnou sestavu. Probíral jsem to s našim choreografem. Museli jsme o tom pořádně přemýšlet. Měl jsem jistou představu a přidal tu část, kde tančím v laserových světlech.

Changmin: Byl jsem na něj opravdu hrdý, protože je to jeho sólo píseň a on chtěl vystoupení udělat úplně sám.

Yunho: Ah, právě jsem si vzpomněl. Před chvilkou jsme mluvili o Bohemian Rhapsody. V roce 2014 jsem měl sólo vystoupení se Shoot Out. Popadl jsem stojan na mikrofon a zpíval. Ačkoliv se jedná o jiný druh hudby, tak mě ve skutečnosti inspiroval Freddie Mercury. Uspořádal jsem styl vystoupení tak, aby zapadnul do mého.


ZDROJ: twitter.com/beriko0214
FOTO: netizooms.blogspot.com & facebook.com/jungyunholovers

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9