Yoo Yongha a Kim Junseo z 1THE9 se připojují k WEi

15:38 | 12.08.2020 Xiunka 0
Nová hvězdná skupina WEi se oficiálně stala šestičlennou. Který z chlapců vydá koncem srpna svůj sólo singl?
WEi
WEi FOTO: soompi.com
Dne 12. srpna společnost OUI Entertainment oznámila: „Naši umělci Yoo Yongha a Kim Junseo se připojí ke chlapecké skupině WEi. Nedávno dokončili natáčení reality show OUI GO UP. Stojí za to se na reality show, ve které všichni členové od svého natáčení jako skupiny. ukázali silné přátelství a týmovou práci, těšit.“

V květnu vyšlo najevo, že Kim Yohan z X1, Kim DonghanJBJ, Jang DaehyeonRAINZ a Kang Seok Hwa utvoří skupinu, která předběžně vystupovala pod názvem OUIBOYS. I přesto, že se vědělo o připojení dalších dvou členů, čekalo se na jejich oficiální uvolnění z projektové skupiny 1THE9, které nastalo začátkem srpna prostřednictvím ukončení jejich aktivit.

Není to jediná novinka ohledně nové skupiny WEi. „Kim Yohan zahájí 25. srpna sólo aktivity vydáním nového digitálního singlu. Jelikož se jedná o jeho první píseň, pilně spolupracoval jedním z nejlepších producentů. Vrátí se s písní, která ukáže jeho různé půvaby, tak se na ni prosím těšte,“ uvedla společnost.

Později se ukázalo, že zmiňovaným producentem je Zion.T. Kromě toho jej budeme moci vidět v korejském remaku úspěšného čínského seriálu A Love So Beautiful.

Co říkáte na novinky o skupině WEi?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9