Ren si užívá svůj muzikálový debut

13:30 | 12.08.2020 Eunka 0
Ren ze skupiny NU'EST navštívil pořad Choi Hwa Jung’s Power Time a vyprávěl o svém muzikálovém debutu v muzikálu Jamie. Nezapomněl vylíčit, jak ho podpořili členové skupiny.
Ren s DJ Choi Hwa Jung
Ren s DJ Choi Hwa Jung FOTO: soompi.com
Ren v současné době hraje hlavní roli v muzikálu Jamie po boku Jo Kwona, MJ ze skupiny ASTRO a Shin Joo Hyupa.

Když přišla řeč na muzikál, přiznal, že mu členové skupiny udělali velkou radost, protože když měl první představení, připravili speciální akci. Ohledně toho řekl: "Dostal jsem od nich rýžový koláč, nápoje a dort. Podělil jsem se o to s ostatními členy obsazení a zaměstnanci." 

Dále doplnil, že se členové skupiny dostavili jedno z jeho dalších představení a zatleskali mu ve stoje. Poté mu řekli, že si vedl dobře a že byl úžasný. Šťastně přiznal: "Když jsem sklidil uznání od kolegů, cítil jsem radost."

Ren se podělil i o radu, kterou mu dal Minhyun, jenž loni vystupoval v muzikálu Marie Antoinette. Řekl mu: "Bude to opravdu těžké. Nemohu slovy popsat pocit úspěchu, který budeš cítit, ale bude to také fyzicky a psychicky náročné. Věřím však, že to dokážeš. Pokud prostě budeš dělat to, co děláš, když jsi s námi, členy NU'EST, jsem si jistý, že tě obsazení a zaměstnanci budou milovat."

Na závěr Ren jásal nadšením, jelikož se muzikál bude v září hrát v Busanu, kde žije jeho rodina. S nadšením přiznal: "Vypadá to, že se vrátím do rodného města s velkým úspěchem na krku. Moje babička a všichni moji příbuzní se na mě přijdou podívat. Jsem tak šťastný."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9