Hongbin opouští VIXX

15:22 | 07.08.2020 Eunka 1
Dnes tu máme smutnou zprávu pro všechny Starlight. Hongbin se totiž rozhodl opustit skupinu VIXX.
Hongbin
Hongbin FOTO: twitter.com/RealVIXX
Hongbin odchází z VIXX a skupina tak bude v budoucnu propagovat v pěti členech. Pro všechny Starlight je to smutná a nečekaná zpráva.

Společnost Jellyfish k tomu vydala následující prohlášení:

"Zdraví vás Jellyfish,
Sdílíme oficiální prohlášení týkající se člena VIXX, Hongbina. Nejprve vyjadřujeme naši upřímnou vděčnost všem fanouškům, kteří velmi milují VIXX, a my jim přinášíme smutné zprávy.

Dne 7. srpna projevil Hongbin záměr opustit VIXX. Po pečlivé diskusi se členy skupiny a samotným Hongbinem, respektujeme jeho přání, a proto bylo rozhodnuto, že skupinu opustí. 

VIXX tedy bude v budoucnu propagovat jako pětičlenná skupina. Je nám velmi líto fanoušků za to, že se si dělají starosti z těchto náhlých zpráv, a žádáme je, aby i nadále milovali a podporovali členy VIXX. Děkujeme."


Hongbin se v současné době věnuje vysílání přes Twitch, kde komunikuje také s fanoušky. Dne 6. srpna jim napsal:

"Přemýšlel jsem, že chci znovu dělat zábavné vysílání, kde se můžeme při hraní společně smát a chatovat. Když jsem přestal vysílat, událo se mnoho změn. Pořád si zvykám, takže jsem tak trochu všude. Stále nevím, jak se vysílání může v budoucnu změnit, ale plánuji vysílání, které můžete pohodlně sledovat a přitom se smát a chatovat jako předtím. Je možné, že uvidíte, jak jsem nezkušený, ale budu se snažit, abych vám přinesl zábavné vysílání, které si spolu můžeme užít. Je mi líto, že jste na mě tak dlouho čekali. Brzy se uvidíme."

Hongbin nám ve VIXX bude jistě chybět, nicméně mu přejeme hodně štěstí. 

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9