DEAN a jeho parta dávají o sobě pořádně vědět!

18:00 | 07.08.2020 Xiunka 0
Umělci z labelu will.you.knovv rozjeli srpen na plné pecky. Poslechnout si můžeme dva úplně nové singly. Kdo se k nim přidal?
DEAN
DEAN FOTO: kpopmap.com
Vezmeme to popořadě. Nejprve se DEAN a MISO podíleli na singlu Imagination, který vznikl v rámci jejich spolupráce s Burberry a GQ KOREA. Píseň začíná jedinečnými vokály DEANa, které nás pomalu vedou k okouzlujícímu hlasu MISO. O čem Imagination pojednává? O stresu. V podstatě o představě budoucnosti, ve které nepociťujete stres a máte vše, co si přejete. Je to jako byste se nacházeli v pohádkovém obchodě, ze kterého nebudete chtít odejít.Na textu písně se podíleli DEAN, MISO, Daehee a Taeyong. DEAN také přispěl v režii videoklipu. Co k tomu dodat? Název labelu will.you.knovv si zapamatujte, protože o něm rozhodně několikrát ještě uslyšíte. DEAN to prostě umí.
 
Překrásná MISO, který byla v minulosti členkou skupiny GIRLSGIRLS, vydala svůj singl BLESSED. Kombinace hip-hopu, EDM a popu v jejím pořádní je opravdovým zážitkem.Teď přejděme k třetí novince, kterou je singl Breath. Není to tak dlouho, co umělec Mokyo neboli producent Thurxday oznámil, že opouští label H1GHR MUSIC. Překvapivě ho cesta zavála právě do will.you.knovv. DEAN, Rad Museum a Mokyo oslavili nové partnerství společným singlem Breath. Na tvorbě singlu se podíleli DEAN, Rad Museum, Mokyo, MISO, Taeyong, Daehee, No Identity a RE:ONE. Singl Breath pojednává o úzkosti, kterou pociťujete po rozchodu a snaze nalézt znovu štěstí.Co říkáte na tyto novinky?


ZDROJ: hallyure.com & thekmeal.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9