ATEEZ: Díky ATINY jsme se dostali tak daleko

14:00 | 01.08.2020 Xiunka 0
Co udělal P.O z BLOCK B pro ATEEZ? Jakým způsobem nahrávali písně? Co žádají a co si přejí získat? To a ještě více zjistíte v našem článku.
ATEEZ
ATEEZ FOTO: soompi.com

Skupina ATEEZ se tento týden vrátila na scénu s novým mini albem ZERO : FEVER part.1 společně s titulní skladbou Inception. „Naše přestávka byla zatím nejdelší. V průběhu této doby jsme se připravovali důkladněji, takže jsme rádi, že jsme byli schopni vydat dobrou hudbu a nadšeni, že můžeme všem ukázat naše vystoupení,“ prohlásil Seong Hwa v rozhovoru.

Yun Ho dodal: „Ukončili jsme sérii TREASURE. Jsme vděční za to, že můžeme poprvé za dlouhou dobu vidět ATINY s novým konceptem prostřednictvím naší série FEVER. Připravili jsme toho hodně, takže se na to, prosím, těšte.“

K rozhodnutí, která skladba bude pro tento comeback propagována, vyzvala skupina fanoušky a celebrity, aby hlasovali mezi Inception a Thanxx. Členové se do samotného hlasování rovněž zapojili. „Bylo mi ctí setkat se s tolika skvělými staršími kolegy z různých oborů. Byli jsme vděční, že upřímně rozmýšleli nad volbou v hlasování. Každá rada nás motivovala k usilovnější práci během tohoto propagačního období,“ uvedl Yun Ho.

Hong Joong se podělil o podporu, kterou skupina získala od P.O z BLOCK B. Řekl: „Když jsme navštívili Amazing Saturday, P.O už požádal ostatní hosty, aby nám pomohli. Řekl, že přijdou mladší umělci z jeho společnosti. Všem to zpříjemnil, takže jsme byli velmi vděční.“Min Gi se rozpovídal o tom, jak se Hong Joong podílel na psaní textu pěti ze sedmí písní a navíc pracoval také na skládání a aranžování. Dále prohlásil: „Při práci na tomto albu jsme se velmi snažili změnit a rozšířit naše hudební spektrum, protože se jedná o novou sérii. Zaměřili jsme se na nahrávání skladeb takovým způsobem, který by umožnil vyniknout jedinečným vlastnostem každé z nich. Byli bychom velmi rádi, kdyby si toho naši posluchači všimli.“

„Tentokrát chceme být popisování jako skupina, která má nejen skvělé vystoupení, ale dokáže předávat posluchačům emoce a zprávy,“ uvedl Yeo Sang.

Není to tak dlouho, co skupina dosáhla osobního rekordu v počtu předobjednávek ZERO : FEVER Part.1. Mini album si pár dní před vydáním objednalo před 250 tisíc fanoušků. „Díky ATINY jsme se dostali tak daleko. Nebudeme s tím spokojení. Myslíme na to jako na příležitost, jak v budoucnu pokračovat v rychlém postupu s ATINY,“ řekl Yun Ho.

„Pokud budeme schopni bezpečně dokončit propagace, aniž by se některý z nás zranil, nemůžeme žádat více. Především doufáme, že ATINY jsou šťastní sledováním nás všech,“ prohlásil Woo Young a Jong Ho dodal: „Chceme učinit jméno ATEEZ více známé veřejnosti a pokud bychom dostali šanci, chtěli bychom se pokusit získat první místo v hudebních pořadech.“


ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9