V COOL Summer Project nás čeká spolupráce snů!

21:25 | 20.07.2020 Xiunka 0
Sestava umělců podílejících se na novém letním projektu je opravdu působivá. Skupiny Teen Top, Red Velvet, VIXX, UP10TION a mnohé další budou zastoupeny.
Niel, Yeri, Ravi
Niel, Yeri, Ravi FOTO: soompi.com
Oficiálně byl oznámen nový projekt COOL Summer Project v rámci něhož bude spolupracovat mnoho umělců na nových verzích písní od skupiny COOL, která debutovala v roce 1994. Cílem je písním přinést moderní pojetí a poskytnout posluchačům zábavu během nynějšího obtížného období.

Nejprve bude dne 24. července vydána nová verze Woman on the Beach, na které spolupracovali Ravi VIXX, YeriRed Velvet a WoongAB6IX. Přesně o týden později můžeme očekávat skladbu Destiny, která vzejde ze spolupráce Niela z Teen Top, Namjoo Apink a Nam Dohyona z dua H&D. Na Sorrow Thoughts spolupracovali Ravi, Yeri a Kim Woo Seok UP10TION. Právě o této spolupráci se vědělo už zhruba měsíc. Jak můžete vidět, co týden, to nové pojetí písně. Dne 14. srpna můžeme také očekávat skladbu. Nicméně ještě nebylo oznámeno, o jakou se bude jednat a kdo se na ni podílel.

Hudební videa budou vydány k Woman on the Beach a Sorrow Thoughts. Sestava herců ve videoklipech je rovněž působivá. Ve Woman on the Beach si zahrají Lee Eun Jae, Kang Yul a Joo Hyun Young z web dramy Best Mistake. Zatímco Yeri, Ravi a Kim Woo SEok se objeví v druhé jmenované.Co říkáte na tento nový projekt?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,5%
Japonsko
34,7%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9