Ji Min opouští AOA!

19:23 | 04.07.2020 Eunka 1
Dnes přinášíme zprávu, která možná překvapí fanoušky skupiny AOA. Společnost FNC oznámila, že Ji Min opouští skupinu!
Ji Min
Ji Min FOTO: soompi.com
Poté, co včera bývalá členka Min A zveřejnila, že ji Ji Min několik let šikanovala a psychicky deptala, zavládl mezi fanoušky skupiny chaos. Všichni přemýšleli, co je na tom pravdy a čekali, jak zareaguje společnost FNC a samotná Ji Min, která byla leaderem skupiny. Dnes vidíme výsledek, o němž si každý můžeme udělat svůj obrázek. Ji Min se rozhodla AOA opustit.

Společnost FNC zveřejnila následující oznámení:

"Zdraví vás FNC entertainment,
Zaprvé bychom se chtěli omluvit za to, že mnoho lidí znepokojovaly události souvisejícími s Ji Min, které se začaly objevovat v posledních dnech. Ji Min se tudíž dnes rozhodla opustit skupinu AOA a zastavit všechny své činnosti v zábavním průmyslu.

Naše agentura navíc přijímá odpovědnost za celou vzniklou situaci a v budoucnu se plně zaměříme na správu našich umělců. Ještě jednou se omlouváme za to, že jsme touto nešťastnou záležitostí ve vás vyvolali obavy."


Jak už bylo řečeno, Min A promluvila o šikaně, a ačkoli ji Ji Min později navštívila, aby se omluvila, nemyslí, že omluva byla myšlena upřímně. Ji Min se následně omluvila i na Instagramu, nicméně jde o velmi vážnou věc, proto se nedivíme, že celá záležitost vyústila v odchod.

Z AOA je tedy nyní čtyřčlenná skupina. Co si o celé situaci myslíte vy?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9