Členové SEVENTEEN se chválili a mluvili o rodičích

14:00 | 02.07.2020 Eunka 0
Jun, DK, The8 a Mingyu ze skupiny SEVENTEEN se objevili v rozhlasové show Lee Joon‘s Young Street. Řekli, jak se změnili, mysleli na rodiče a radovali se z prodeje nového alba.
SEVENTEEN
SEVENTEEN FOTO: twitter.com/pledis_17
Dne 29. června navštívili Jun, DK, The8 a Mingyu ze skupiny SEVENTEEN rozhlasovou show Lee Joon‘s Young Street. Co tam o sobě, svém albu a rodičích řekli?

Členové SEVENTEEN začali tím, že hovořili o tom, jak se každý z nich změnil od dob, kdy ještě čekali na debut. The8 pochválil DK a řekl: "Zpěv DK se zlepšil a jeho hlasový rozsah se rozšířil. Také se stal přitažlivějším. Našel svůj vlastní styl." Spokojený DK pochválil Mingyua slovy: "Mingyu byl v minulosti naivní, ale teď je mnohem chytřejší. Je výmluvný. Myslím, že se stal dospělým."

Mingyu poté prohlásil: "Jun se nikdy nezmění. Jeho hravost je stále stejná." Mezitím Jun mluvil o tom, jak The8 vyrostl a dodal: "The8 je najednou mnohem víc "cool". Kromě toho je nyní mnohem mužnější." Dále členové skupiny odhalili, že jsou v kontaktu se svými rodiči. The8 řekl: "Mám blízko k otci Mingyua. Jelikož jsou moji rodiče Číně, Mingyuovi rodiče jsou nyní jako moje korejská matka a otec."

Poté pokračoval: "Pomáhají mi s věcmi, které potřebuji ve svém každodenním životě, a dokonce se setkáváme, abychom spolu pojedli. Říkají mi: 'Jsme tvoje máma a táta, protože tvoji rodiče nejsou v Koreji.'" Mingyu dodal, že The8 se setkává s jeho rodiči, aniž by mu o tom řekl. Vysvětlil: "Zeptal jsem se ho třeba, co dělal a on mi odpověděl, že se sešel s mým otcem. To mě šokovalo."

Později Mingyu zmíni, že již od dětství miluje fotbal a dodal: "Dodnes hraji fotbal jako koníček.“ DJ Lee Joon poznamenal, že dokáže říct, že Mingyu je dobrý ve fotbale, jen když se na něj podívá, a že Mingyu mu připomíná Yoon Du Juna z Highlight, který je známý jako velký fotbalový fanoušek.

Na závěr členové SEVENTEEN hovořili o tom, jak se cítili, když slyšeli o prodeji více než milionu kopií svého sedmého mini alba Heng: garæ. Nadšeně vyhrkli: "Nemohli jsme tomu ani uvěřit. Poté, co jsme slyšeli tyto zprávy, dlouze jsme o tom mluvili a společně jsme si zašli na jídlo."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9