Co o sobě prozradila nová skupina Weeekly?

19:00 | 01.07.2020 Eunka 0
Nová dívčí skupina Weeekly vydala debutové album We Are. Pojďme se podívat na to, co o sobě a svém debutu dívky prozradily během showcase.
Weeekly
Weeekly FOTO: xportsnews.com
Skupina Weeekly si získala pozornost tím, že je téměř po 10 letech první novou dívčí skupinou společnosti Play M. 

Lee Soojin  na úvod řekla: "Je to jako sen být na této showcase. Není to tak dávno, co jsem netušila, že se ukážu na showcase na takovém velkém místě. Kvůli této chvíli jsem trénovala dlouhou dobu, ale jsem ráda, že tu stojím s ostatními členkami."

Jiyoon dodala: "Budeme usilovně pracovat, abychom ukázaly rozmanitou, ale přístupnou image, která odpovídá názvu naší skupiny. Chceme vám rozzářit každý týden. Chceme přinést zábavnou hudbu a vystoupení, která vyloudí lidem malý úsměv na tváři uprostřed jejich každodenního života."

Monday uvedla: "Průměrný věk naší skupiny je sedmnáct. Myslím si, že tento druh veselé energie bude naší ochrannou známkou. Naše dovednosti se však neměří podle našeho věku."Zoa hovořila o radách, které dostaly od svých zkušenějších kolegyň A Pink. "Před naším debutem jsme natáčely reality show a A Pink se objevily ve druhé epizodě," vysvětlila. "Během natáčení a během přestávek nám tu a tam poradily a povzbudily nás."

Jihan pokračovala: "Jsme vděčné za jejich rady a slova podpory." Monday, která je věrnou fanynkou A Pink už dlouhou dobu, přiznala: "Je pro nás ctí, že jsme mohly debutovat coby mladší sestry A Pink. Budu pilně pracovat, abych pokračovala v tomto úžasném dědictví." Jiyoon ještě dodala: "A Pink jsou známé svou skvělou týmovou prací, takže chceme pokračovat v tomto odkazu a být známy jako skupina se skvělou týmovou prací."

Lee Soojin nakonec prohlásila: "Je naším cílem, abychom jako začátečnice informovaly lidi o tom, kdo jsme, prostřednictvím různých propagačních akcí. Byly bychom rády, kdybychom dosáhly dobrých výsledků. Bylo by hezké, kdybychom mohly získat sen všech nováčků, ocenění Rookie roku. Na slavnostním předávání cen na konci roku se objevuje mnoho úžasných zkušenějších umělců, takže bychom na tomto pódiu rády stály."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: twitter.com/_Weeekly

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9