Co zatím víme o návratu SF9?

16:30 | 01.07.2020 Xiunka 0
Jen málo dní zbývá do vydání osmého mini alba 9loryUS od SF9. Jak do toho zapadají zbraně a střelba? Zjistíte v našem článku.
SF9
SF9 FOTO: twitter.com/sf9official
Nejprve se přesuňme na začátek letošního roku, kdy početná skupina SF9 uskutečnila návrat s prvním full albem First Collection s titulní skladbou Good Guy, za jejímž vznikem stojí Youngbin, Zuho a Hwiyoung. Inseong v jednom z rozhovorů prozradil, že část choreografie vymyslel Taeyang. S písní Good Guy, která se nesla v duchu tzv. 'suit' konceptu, skupina vyhrávala v hudebních pořadech a těšila se zasloužené pozornosti.

Pokud vás zajímá, co skupinu inspirovalo k volbě tohoto konceptu, je to hvězdný George Clooney. „Se zaměstnanci naší společnosti jsme se setkali a zkoumali koncept, kdy byl naším vzorem George Clooney, který vždy, když má na sobě oblek, vyzařuje sexy auru,“ prohlásil tehdy Youngbin.

Začíná nám léto a jen s obtíží bychom si ho dokázali představit bez SF9. V podstatě v polovině června společnost FNC Entertainment pro Xportsnew potvrdila připravovaný návrat skupiny. O pár dní později bylo vydáno tzv. prolugue a oficiálně zahájeno období comebacku s osmým mini albem 9loryUS.Fanoušky rozhodně zajímá, s čím SF9 tentokrát přijdou. Plakátu titulní skladby Summer Breeze  dominuje zelená barva. Název písně předpovídá letní pecku. Jedna sada teaser fotografií vypadá na letní koncept, nicméně ta druhá je naprostým opakem. Vážné pohledy a temná aura vyzařující ze členů nevypadá na bezmyšlenkovité letní bláznění.

Temnějšímu konceptu napovídá také video teaser, po jehož zhlédnutí si budete říkat, co jste to vlastně viděli. Vážně spolu členové sedí u jednoho stolu, ale přitom na sebe tajně míří zbraněmi? Bez váhání se proti sobě otočí a vystřelí po sobě?Shrňme si to. Zdánlivě lehká atmosféra Summer Breeze a k tomu odpovídající sada teaser fotografií naprosto kontrastuje temnosti video teaseru.

Co tím chtějí členové říci? Tuto hádanku dokážeme rozlousknout už 6. července.

Těšíte se na návrat SF9?


ZDROJ & FOTO: twitter.com/sf9official

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9