Čím Hoshi obdaroval své rodiče a sestru?

19:00 | 28.06.2020 Eunka 1
Hoshi ze skupiny SEVENTEEN se nedávno objevil v pořadu Radio Star a prozradil, čím obdaroval svoje rodiče a sestru.
Hoshi
Hoshi FOTO: soompi.com
Dne 24. června se v pořadu Radio Star objevili Park Jin Hee, Kim Na Young, Ji Sang Ryul a Hoshi ze skupiny SEVENTEEN, která se ještě předtím vrátila na hudební scénu s novým mini albem.

Začátkem letošního roku bylo odhaleno, že Hoshi daroval 50 milionů wonů Národní asociaci pro pomoc při katastrofách. Když na to přišla řeč, přiznal: "Ukázalo se, že existuje záznam o daru. Řekl jsem agentuře, aby o tom nemluvila, ale myslím, že o tom zveřejnili článek."

Jako choreograf skupiny Hoshi prozradil, že byl během období trénování velmi přísný. Vysvětlil to slovy: "SEVENTEEN si museli vést dobře. Naše agentura nebyla až tak velká a neměli jsme žádné další týmy, ke kterým bychom se mohli připojit. Nejkrutější věcí, kterou jsem během té doby řekl, bylo: 'Kvůli někomu, jako jsi ty, selže celá skupina.' Členové to nyní říkají jako vtip, když udělám chybu."Hoshi také mluvil o svém zdraví. Upřímně přiznal: "Týden uteče tak rychle i v případě, že nedělám nic jiného, než se starám sám o sebe. Během našeho turné po Americe jsem najednou cítil, jak mi během mexického koncertu zvoní v hlavě. Poté jsem si uvědomil, že bych měl něco dělat pro svou výdrž. Dostávám hodně infuzí s Ringerovým roztokem, používaným k léčbě dehydratace, a užívám spoustu výživových doplňků. Okolo 15 druhů ráno a večer."

Na téma SEVENTEEN vtipkoval: "Říkáme si idolové nové generace, protože máme tři auta. Když jedeme na vystoupení po univerzitních festivalech, sestava je obvykle utajena, ale lidé zjistí, že jsme to my, protože objeví ta tři auta. V korejštině zní fráze "příští generace" podobně jako fráze "tři auta". Nyní máme čtyři auta. Dostali jsme také další byt."

Na závěř sdílel příběh o daru, který věnoval svým rodičům, a který přivedl jeho otce k slzám. "Když se mému otci dařilo dobře v podnikání, měli jsme pěkný dům," řekl. "Jakmile se mu dařit přestalo, museli jsme ho prodat. Já jsem jim ten dům znovu koupil. Jednoho dne jsem tak s mámou polehával u televize, když jsem zahlédl, jak si táta utírá slzy. Měl jsem na ten dům hezké vzpomínky, takže jsem tam chtěl znovu bydlet. Mámě a sestře jsem také zaplatil plastickou operaci dvojích víček."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: instagram.com/saythename_17/

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48,9%
Japonsko
34,1%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,5%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9