Stray Kids při tvorbě God’s Menu trápil hlad

15:00 | 23.06.2020 Xiunka 0
Jak reagoval J.Y. Park na skladbu God’s Menu? Byla opravdu titulní? Co si Stray Kids přejí slyšet? To a ještě více zjistíte v našem článku.
Stray Kids
Stray Kids FOTO: twitter.com/Stray_Kids

Skupina Stray Kids minulý týden vydala své první full album GO生 (GO LIVE) společně s hudebním videem titulní skladby God’s Menu. Chlapci nejprve vyjádřili své nadšení z vydání svého prvního full alba. „V tomto albu můžete získat představu o různých výzvách, kterým čelíme. Dokončili jsme jej se zahrnutím zpráv, které chceme předat a žánry hudby, které jsme chtěli vyzkoušet,“ prohlásil o něm Bang Chan.

Changbin dodal: „Jsou chvíle, kdy se každý potýká s nevyhnutelnými těžkostmi. Chtěli jsme sdělit myšlenku, že bychom si měli tyto momenty užít a silou se pohnout kupředu. Ze všech alb, které jsme vydali, myslím si, že toto je nejvíce podobné Stray Kids. Prostřednictvím tohoto alba si myslím, že budeme moci ukázat, jak moc jsme dozráli.“

„Pokud někdo říká, že jsme předtím tvořili hudbu založenou na jasných námětech, tentokrát jsme pracovali opravdu svobodně na hudbě, kterou jsme chtěli dělat. GO生 je album složené z písní, které se nám opravdu líbí. Můžete si zkontrolovat o kolik hudebně rozmanitější jsou,“ prohlásil Han. Hyunjin dodal: „Opravdu chci všem ukázat ostatní skladby z našeho alba.“Seungmin zmínil: „Toto je naše první full album za dva roky od debutu, takže jsem se při práci na něm cítil velmi zatížen. Je v něm spousta písní a mnoho věcí k potřebných přípravě. Nicméně jsme se všichni sešli a přemýšleli o tom, jak předvést naše lepší stránky a o ohledem na tuto myšlenku jsme ho připravovali krok za krokem.“ I.N dodal: „Protože je to naše první album, všichni jsme v přípravě dělali co jsme mohli a cvičili ještě pilněji. Rádi bychom prostřednictvím propagací ukázali to nejlepší z nás.“

Dále se členové rozpovídali o tom, jak vybírali téma titulní skladby God’s Menu. „Vždycky jsem si myslel, že práce na hudbě je podobná vaření, takže tentokrát jsme naše písně přirovnali k jídelnímu lístku a z našich posluchačů udělali hosty. Pamatuji si, že jsme byli uprostřed práce na God’s Menu, když jsme jako 3RACHA přišli s DU DU DU částí v refrénu, zatímco jsme se pozdě v noci vraceli do dormu,“ řekl Bang Chan.

Changbin pokračoval: „V době, když jsme ji psali se vysílalo drama založené na vaření. Mysleli jsem si, že bychom také mohli zkusit dělat hudbu porovnáním procesu psaní písní s vařením, takže jsme pracovali s konceptem šéfkuchaře, který vytváří nové jídlo.“

Han prozradil vtipnou historku: „Hodně jsme si povídali o tom, jaký text by naše píseň měla mít, aby byl stejně jedinečný jako její název. Zatímco jsme při psaní diskutovali o přísadách a jídle, byly chvíle, kdy jsme přestali pracovat, protože jsme měli hlad a odešli jsme se najíst. Vlastně jsme na God’s Menu pracovali už dávno, přestože za naši titulní skladbu byla vybrána jiná píseň. V této situaci jsme na ni stále šťastně pracovali, takže když jsme ji dokončili, všem se nám moc líbila. Hráli jsme ji zaměstnancům v naší společnosti a řekli jsme jim, že si myslíme, že God’s Menu je proto toto album vhodnější a jsme si jí jistější. Takže jsme ji nakonec změnili za titulní skladbu.“ Se smíchem dodal: „Říkali, že se to obvykle nestává.“„Jak už jsme dříve zmínili, byla tu jedna skladba, která měla být původně naší titulní. Rozhodujícím faktorem, proč jsme ji změnili, byli členové. Když jsem viděl jejich reakci poté, co jsme jim ji zahrál, věděl jsem s jistotou, že tohle je ta skladba,“ pokračoval Bang Chan.

Následně se rozpovídal o reakci J.Y. Parka. Řekl: „J.Y. Park ji velmi chválil. Byli jsme opravdu hrdí, protože nám řekl, že máme pokračovat v tom, co děláme.“ Changbin dodal: „Všem členům se opravdu líbila a J.Y. Park nám řekl, že pouze z poslouchání dema jasně viděl, jak Stray Kids létají po pódiu a hodně nás pochválil.“ Han prozradil, že se cítil šťastný, když si členové přáli s God’s Menu vystupovat ihned poté, co slyšeli její finální verzi.

Na dotaz, jaké další skladby mají z alba rádi, Bang Chan kromě titulní zvolil Easy. Lee Know, Felix, Seungmin a I.N. zmínili Blueprint, zatímco Changbin and Hyunjin řekli Haven. Na druhou stranu Han vybral Another Day.

„Upřímně, jsem vděčný za lidi poslouchající naši hudbu. Budu vděčný za jakoukoliv recenzi,“ prohlásil Bang Chan. Hyunjin pokračoval: „Chci slyšet, jak někdo říká, že jsme po dlouhou dobu pracovali opravdu tvrdě. Pracujeme pilně, aby lidé cítili, že se Stray Kids vrátili odhodlaní.“ Seungmin to zakončil slovy: „Chci slyšet kompliment, že Stray Kids pozvedli svou úroveň.“


ZDROJ: soompi.com
FOTO:
twitter.com/Stray_Kids


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9