Muzikál Mozart! opět brázdí muzikálová prkna!

14:00 | 17.06.2020 Xiunka 3
Park Eun Tae, Kim Junsu a Park Kang Hyun nás budou v nové sezóně provázet muzikálem Mozart! Co řekli k významnému výročí?
Kim Junsu / Mozart
Kim Junsu / Mozart FOTO: facebook.com/CJESJYJ/

Kim Junsu je považován za jednoho z nejlepších muzikálových herců od jeho muzikálového debutu v roce 2010 s muzikálem Mozart! Fanoušci tohoto umělce jásají, protože jej v současné době mohou v nové sezóně opět vídat jako geniálního skladatele a klavírního virtuosa.

Představení k oslavě deseti let muzikálu Mozart! bylo odloženo z 11. na 16. června. Park Eun Tae, Kim Junsu a Park Kang Hyun týden před představením vyjádřili svá očekávání. Všichni tři se obecenstvu představí jako Mozart. V muzikálech není žádnou výjimkou, že více muzikálových herců ztvární jednu postavu.

„Po šesti letech jsem se vrátil k Mozartovi a připadá mi to jako úplně nový začátek. Cítím se opravdu čerstvě a jsem vděčný, že jsem s ním zase takhle. V této sezóně jsem se na něj opět podíval. Všichni mu záviděli a milovali ho za to, že je génius, ale protože jím byl, viděl jsem jeho život, který byl zastíněn lidským štěstím,“ prohlásil Park Eun Tae.

Kim Junsu pokračoval: „Před deseti lety jsem se objevil s truhlou obsahující červený kabát a poprvé vykřikl Presto Vivace. Stále si pamatuji, jak jsem se tehdy cítil. Už je to deset let, co jsem s Mozartem uskutečnil svůj muzikálový debut a pozdravil vás jako muzikálový herec. O to více je vzrušující účast v představení k desátému výročí. Chci ještě jednou vyjádřit ty emoce.“

„Je mi ctí, že se mohu podílet na hlavní postavě v díle, které po deset let milovalo mnoho lidí. Hodně se toho naučíme od skvělých herců a pokusíme se to ukázat na jevišti. Mozart! Je atraktivním dílem, které potěší oči i uši. Čím více ho posloucháte, tím více se kombinují lepší čísla, velkolepější a impozantnější jevištní produkce a pohlcující výkony herců,“ uvedl Park Kang Hyun, který co by nový Mozart představí svěží kouzlo.Nedávno se Kim Junsu jako zástupce kulturních pracovníků zúčastnil události The CAC Global Summit 2020, kterou uspořádala soulská metropolitní vláda. Během této události proběhly rozhovory s mnoha lidmi a to ať už z oblastí sportu, kultury anebo vzdělávání, kteří měli těžkosti s COVID-19.

Kim Junsu přednesl poselství naděje s překonáním COVID-19. Tato smutná událost zasadila přímou ránu také světu, ve kterém vystupují umělci. „Nikdy jsem nevnímal jeviště tak vzácně jako v těchto dnech. Až do konce představení jsou herci, personál a divadlo kompletně rozpuštěni a připraveni k bezpečnému zhlédnutí. Žádáme váš o mnoho pozornosti a podpory, abychom mohli bezpečně vystupovat až do konce,“ prohlásil.

Park Won Soon, starosta Soulu, také požádal širokou veřejnost o podporu a zájem o muzikál Mozart!. Slovy: 'Pomůžu ti vést představení' reagoval starosta na upřímnou touhu Kim Junsua po vystupování.

Kim Junsu pokračoval: „Cítil jsem se uklidněn hudbou a příběhem, zatímco jsem se připravoval na práci. Doufám, že píseň naděje našeho Mozarta bude útěchou pro všechny lidi v této obtížné době a to nejen v Koreji, ale i ve světě.“


ZDROJ: musicalholic21.wordpress.com


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9