Road To Kingdom - Your Song a další skupina vyřazena!

16:00 | 14.06.2020 Eunka 3
Copak se dělo během další mise v show Road to Kingdom? Která další skupina byla vyřazena a kdo si vedl nejlépe? Pojďme se na to mrknout.
Road to Kingdom
Road to Kingdom FOTO: mnet
Jak pokračovala soutěžní show Road To Kingdom? Další mise, kterou musely skupiny splnit, dostala název Your Song. Skupiny vystoupily na písně, které jim vybrali minulí spolupracovníci. Podívejme se, jak si chlapci vedli a vychutnejme si jejich výkony. Bohužel se opět budeme muset s jednou skupinou rozloučit. 

ONEUS dostali za úkol píseň Be Mine od Infinite. S vystoupením si vyhráli. Přenesli nás do jiných časů, vzpomněli na Shakespeara a předvedli nám svoji verzi Romea a Julie.

Po nich přišli na řadu nováčci TOO se skladbou Hard Carry od GOT7. Zvolili si koncept Street Style a pořádně se do toho obuli. Na scéně působili jako mladí rebelové. 

 

Co předvedli ONF? Ti si pohráli s deštěm, vlastně s Rainem. Vystoupili na jeho žhavou píseň It's Raining. Pomyslně si na pomoc přizvali i krále popu Michaela Jacksona, inu takový už to byl koncept. Ovšem jejich vystoupení nemělo chybu!

Hned po nich přišli na scénu PENTAGON s písní Follow od populární skupiny Monsta X. Jak ji pojali? Vydali se až do Egypta za faraonem. Nechyběly jim ani svůdné orientální tanečnice. Tento šikovný koncept měl na svědomí Hui.

 

Dále se ukázali Verivery, na které kupodivu vyšla dívčí skupina MAMAMOO a jejich skladba gogobebe. Ti zabloudili do orientu, protože si vymysleli koncet zvaný Aladin. 

Jako poslední dorazili na pódium THE BOYZ s písní Shangri-La od VIXX. Protože Shangri-La znamená ráj, domluvili se na orientálním konceptu, jenž měl poukázat na měsíční svit otevírající brány ráje. Zapojili tedy i známou Měsíční sonátu od Beethovena.

 

Jak celá mise dopadla? Tentokrát se na prvním místě umístili ONF, kteří jásali nadšením. Wyatt se zhroutil v slzách a řekl: "Jsme z toho úplně vedle. V životě jsme si ani nepředstavovali, že bychom skončili jako první. I kdybychom si to představovali, nikdy jsme se k tomu nedokázali přiblížit. Naše písně se nedostaly ani do hitparád."

Pak bohužel přišla na řadu ta nejsmutnější část, a to vyřazení další skupiny. Na konečnou se dostala skupina TOO, která teprve letos debutovala. Chan ohledně toho prohlásil: "Je to taková ostuda! Chci členům říct, že opravdu tvrdě pracovali. Chci dodat, že jsem opravdu hrdý na to, že jsem ve skupině TOO." Chlapci si nevedli vůbec špatně, tak nám budou chybět. Taková jsou ovšem pravidla hry, tedy show.

A nyní už se můžeme těšit na finále! To budou nervy! Ale bude to stát za to! Komu fandíte? Kdo podle vás celou show vyhraje? V live finále budou muset skupiny vystoupit s novou skladbou, tak se máme vážně na co těšit!

Výsledky:
1. ONF
2. THE BOYZ
3. PENTAGON
4. Verivery
5. ONEUS
6. TOO

ZDROJ: soompi.com, mnet

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9