Baekhyun radí fanouškům, aby si místo alb kupovali oblečení

13:00 | 06.06.2020 Eunka 1
Baekhyun v rámci propagace svého alba Delight navštívil rozhlasový pořad Kim Shin Young’s Hope Song at Noon a hovořil o spolupráci s BOL4, prodeji alba a lásce k fanouškům.
Baekhyun
Baekhyun FOTO: Smtown
Moderátorka Kim Shin Young se nejprve Baekhyuna zeptala na nejnovější spolupráci s BOL4, píseň s názvem Leo, tudíž řekl: "Ahn Ji Young mi nejprve nahrála nahrávku a poslala mi ji. Jakmile jsem píseň uslyšel, zamiloval jsem ji. Vždycky se mi její hlas líbil, takže jsem na spolupráci s radostí kývl."

Na otázku, jak si vybírá možné spolupráce, Baekhyun vysvětlil: "Nemám žádné stanovené požadavky ani nic takového. Nedostávám tolik nabídek na spolupráci, ale když už ano, poslechnu si píseň a nazpívám ji, pokud mám jistotu, že se s tímto zpěvákem či zpěvačkou dokážu dobře sladit. Jakmile učiním toto rozhodnutí, naše agentura se pustí do pokračování a zařídí další věci." Baekhyun dále prozradil, že v budoucnu by rád spolupracoval například s Lee Moon Saem nebo s někým nazpíval procítěnou baladu.V prvním týdnu se prodalo 700 000 kopií alba Delight. Jak se Baekhyun cítil, když se dočkal takového úspěchu? Na tuto otázku odpověděl: "Za prvé tomu opravdu nemůžu uvěřit. Naši fanoušci již koupili tolik alb EXO, že jsem jim vzkázal, aby si nekupovali příliš mnoho alb a více se soustředili na nákup věcí pro sebe, jako jsou třeba vycpané bundy na zimu. Neposlechli mě a koupili si mé album."

Co udělá pro fanoušky, pokud vyhraje v hudební show? Ohledně toho slíbil: "Přemýšlel jsem nad spoustou různých možností. V jedné foto upoutávce k albu si otírám rtěnku. Myslím, že bych to mohl udělat." Na závěr Baekhyun řekl: "Toto album bylo pro mě jako výzva. Chtěl jsem zkusit složitější žánr a přidat k tomu svůj vlastní styl. Veškerá láska a pozornost, které jsem dostal, mě velmi potěšily. Pokusím se fanouškům oplatit veškerou lásku, kterou jsem obdržel."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: smtown.com 

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48,9%
Japonsko
34,1%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,5%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9