Road To Kingdom - My Song a 1. vyřazování

16:00 | 31.05.2020 Eunka 1
Tentokrát se v Road To Kingdom zaměříme na misi zvanou My Song a také na první vyřazování. Jak se chlapcům vedlo a kdo show opustil? Pojďme na to!
Road To Kingdom
Road To Kingdom FOTO: mnet
V dalším kole Road To Kingdom musely naše odvážné skupiny plnit misi s názvem My Song. Po chlapcích se chtělo, aby vyprávěli své vlastní příběhy svými vlastními skladbami. Podívejme se na to, jaké písně si vybrali a jak se zhostili vystoupení. 

PENTAGON jako první vystoupili s písněmi Shine a Spring Snow. Bylo to pro ně smutné, protože se museli rozloučit s Jinhem, který narukoval do armády. ONF si vybrali We Must Love a přizvali si speciálního hosta, kterým byla Yoo A ze skupiny Oh My Girl.

 

Golden Child zvolili skladbu Wannabe a nechali Joo Chana zahrát na housle. Po nich přišli na scénu ONEUS s Lit. Jejich koncept byl založen na filmu Jeon Woo-chi: The Taoist Wizard, tudíž vytáhli historické kostýmy. Dále vystoupili Verivery se skladbou Photo z jejich alba Face Me. Prozradili, že si nechali poradit od Raviho z VIXX.

  

Nováčci TOO přišli s písní Magnolia a jako poslední vystoupili nadaní THE BOYZ se skladbou Reveal. Jejich vystoupení mělo přímo "královský" koncept.

 

Jak to všechno dopadlo? Nejlepšího skóre se dočkali THE BOYZ, kteří opravdu předvedli strhující výkon. Leader to okomentoval slovy: "Nejsem si jistý, co říct. Budeme to považovat za to, že nám bylo řečeno, abychom pracovali ještě usilovněji. V příštím kole podáme skvělý výkon, jako jsme to udělali dnes."

Pak přišla ta nesmutnější část. Jeden (jedna skupina) musel z kola (ze hry) ven. Los padl na skupinu Golden Child, která se v tomto kole umístila jako poslední. Chlapci to obrečeli a Joo Chan se omlouval, neboť měl za to, že je to jeho vina. Leader Dae Yeol prohlásil: "Je to velké zklamání, ale chci členům říci, že odvedli dobrou práci."

Šest zbývajících týmů se nakonec dozvědělo, že v dalším kole vytvoří dvojice ve složení: TOO a Verivery, ONF a PENTAGON, ONEUS a THE BOYZ. Máme se tedy na co těšit!

Výsledky:
1. THE BOYZ
2. ONF
3. PENTAGON
4. ONEUS
5. Verivery
6. TOO
7. Golden Child 

ZDROJ: soompi.com, mnet

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9