Ken se při sólo debutu nejvíc soustředil na svůj hlas

16:00 | 22.05.2020 Eunka 0
Ken ze skupiny VIXX vydal své první sólové album Greeting a kromě toho oznámil, že v létě narukuje do armády. V článku se tedy budeme soustředit právě na tyto oblasti.
Ken
Ken FOTO: twitter.com/RealVIXX
Na otázku, jak se cítil, když osm let po svém debutu vydal sólové album, odpověděl: "Po osmi letech mám za sebou svůj oficiální sólový debut, takže se cítím nervózní a pod tlakem, ale jsem také nadšený a šťastný z pomyšlení, že je to album plné písní, které jsem nazpíval sám. Může mít své nedostatky, ale ocenil bych, kdybyste si ho užili a hodně ho poslouchali."

Ken pak zazpíval titulní skladbu a vysvětlil: "Píseň Just for a Moment je o aspektech lásky a odloučení, které všichni alespoň jednou zažili. Je to balada s vysokými tóny, jemnými a emocionálními vokály a se silným zvukem smyčcových nástrojů. Při mém vystoupení na pódiu, budete moci atmosféru písně lépe prožívat."

Pokud jde o část, na kterou se při tvorbě alba zaměřil nejvíce, přiznal: "Jelikož je to moje první sólové album, chtěl jsem dělat všechno dobře a vše správně ukázat. Nejvíc jsem se soustředil na svůj hlas. Při nahrávání písní, které se měly na albu vyskytovat, jsem cvičil vyjadřování různých emocí a snažil jsem se zdůraznit tón svého hlasu a náladu písní. Zpíval jsem tyto písně v naději, že moje emoce budou vyjádřeny každým z textů, takže doufám, že je budu moci sdělit těm, kteří poslouchají mou hudbu."Zpěvák také vybral svou oblíbenou píseň v albu. Řekl: "Je to čtvrtá skladba s názvem Meteor Shower. Je to první samostatná skladba, kterou jsem složil já a mí milovaní přátelé. Chci zpívat tuto píseň pro každého z mých fanoušků."

Co chce ukázat prostřednictvím svého sólového alba? Ohledně toho prohlásil: "V minulosti jsem se soustředil více na koncepty alb, ale tentokrát chci nechat znít svůj hlas. Chci vám ukázat různé typy vokálů, jako jsou silné a jemné." Pak uvedl, jak na album reagovali ostatní členové VIXX, když dodal: "Říkali, že se jim líbily všechny písničky, nejen titulní skladba. Byl jsem dojatý jejich upřímnou podporou."Na téma armáda řekl: "Jsem vděčný své rodině, členům a fanouškům. Myslím, že mi budou hodně chybět. Chci si udělat spoustu dobrých vzpomínek ještě předtím než narukuju." Na otázku, jaký je rozdíl mezi muzikálem a sólovým vystoupením, odpověděl: "Do muzikálu jsou zapojeni všichni herci a pokud se někomu něčeho nedostává, můžeme se navzájem podpořit. Představení trvá dlouhou dobu. Jako sólista musím v krátkém čase ukázat vše, co jsem chtěl."

Také sdílel své cíle pro toto mini album. Upřímně přiznal: "Chci být popisován jako Ken, emocionální zpěvák, kterému můžete věřit. Chci si též vytvořit krásné vzpomínky se svými fanoušky." Nakonec vzkázal svým fanouškům: "Děkuji vám za to, že jste mě osm let podporovali. Budu se snažit oplatit vám vaši lásku dobrými písněmi a dobrým hlasem. Budu se snažit, aby naši fanoušci zářili jako Starlight. Děkuji vám ze dna svého srdce a miluji vás."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: ​twitter.com/RealVIXX

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9