Roh Ji Hoon vzpomínal na dobu, kdy bydlel s BTS

15:30 | 22.05.2020 Eunka 0
Roh Ji Hoon, který se v současné době věnuje trotu, kdysi naslouchal radám Bang Shi Hyuka a znal členy BTS jako trainee. Co o nich řekl? To se za chvíli dozvíme.
Roh Ji Hoon a BTS
Roh Ji Hoon a BTS FOTO: soompi.com
V nedávném rozhovoru trotový zpěvák Roh Ji Hoon rozmlouval o dobách, které strávil s BTS během jejich tréninku. Ačkoli popularita Roh Ji Hoona stoupá od té doby, co se objevil v show Mister Trot, původně nebyl trotový zpěvák, ale idol.

Nejprve se proslavil během svého účinkování v soutěžním pořadu MBC nazvaném Birth of a Great Star, kde se dostal do první osmičky a byl veden zakladatelem Big Hit Entertainment Bang Shi Hyukem. Později podepsal smlouvu s Cube Entertainment, kde debutoval jako sólový umělec. Agenturu opustil až v roce 2017. O rok později se oženil a stal se otcem syna.

Během doby, kdy byl Bang Shi Hyuk jeho mentorem, bydlel společně se členy skupiny BTS, kteří byli tehdy ještě trainees. Co o nich řekl? "Od začátku jsem věděl, že BTS budou velkými umělci," přiznal zpěvák, který měl o této skupině vždycky vysoké mínění. Poté doplnil: "Myslím, že tehdy byli nejmladší členové Jimin, V a Jungkook na střední škole. Tak byli mladí."

Dále pokračoval: "Ale i když byli tak mladí, pracovali usilovněji než kdokoli jiný. Všichni členové BTS přetékali vášní a nadšením a byli to chlapci, kteří si byli jisti svými sny a svými cíli."

Tato chvála jistě členy BTS těší. Na závěr si ještě řekneme, že Roh Ji Hoon se nedávno domluvil na spolupráci s Ha Young z A Pink. Chystají duet. Určitě se jim povede.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9