Kdo se chystá vydat pomyslnou letní pecku?

14:00 | 22.05.2020 Xiunka 0
Vypadá to, že se teď návraty ponesou ve znamení chlapců z WANNA ONE a X1. Kdo se z nich vrací? Koho jiného comeback můžeme očekávat?
Kim Woo Seok
Kim Woo Seok FOTO: twitter.com/up10tion

Nezadržitelně se blížíme druhé půlce letošního roku a očekávanému létu. Čeká nás grilování a posezení u bazénu. Samozřejmě se letní radovánky neobejdou bez pořádné hudby. Pojďme se společně podívat, či comeback můžeme očekávat a kdo uskuteční sólo debut.

Obrovský úspěch zaznamenaly členky skupiny IZ*ONE s albem BLOOM*IZ. Na fancafe skupiny bylo vydáno oficiální prohlášení v němž stojí: „Členky v současné době pilně pracují na poslední fázi produkce mini alba. Věnuji se procvičování choreografie, aby vás mohli pozdravit kvalitnějším výkonem.“ Vydání v pořadí třetího mini alba je stanoveno na 15. června.

V druhé polovině dubna bylo oznámeno, že v červnu uskuteční návrat Seung Youn ze skupiny UNIQ, který působil v X1. Datum zatím nebylo prozrazeno. Seung Youn, kterého můžete znát také pod stage jménem WOODZ, uvedl, že se fanoušci budou moci podílet na jedné z jeho písní.

V červnu můžeme očekávat návrat také skupiny Stray Kids a to s vytouženým prvním full albem. Datum ještě nebylo odhaleno.

Není to tak dlouho, co rookie skupina AB6IX vydala digitální mini album 5NALLY, na kterém nalezneme sólo písně jednotlivých členů. Dne 8. června můžeme očekávat vydání druhého mini alba VIVID. Zveřejněné teasery působí velmi zábavným dojmem.

Začátkem května oznámila návrat rookie skupina CIX. Těšit se můžeme na třetí mini album ze série Hello. Chlapci naposledy uskutečnili korejský comeback v listopadu loňského roku s mini albem HELLO Chapter 2. Hello, Strange Place společně s hudebním videem titulní skladby Numb. Nedávno skupina oslavila třista dnů od debutu.
 


Pětičlenná kapela ONEWE, která v dubnu společně s Hwasou z MAMAMOO nabádala k překonání bolesti v písni Q, konečně vydá své první full album ONE. Očekávat jej můžeme už 26. května. Kapela ke svému prvnímu výročí oznámila pojmenování fandomu, které zní WEWE.


Dne 25. května uskuteční sólo debut Kim Woo Seok, který je členem skupiny UP10TION a působil v X1. Pokud jste očekávali, že se jeho debut s albem 1ST DESIRE [GREED] ponese v nevinném duchu, tak jste na omylu.


Park Jihoon uskuteční comeback s třetím mini albem The W přesně o den později a to 26. května. Těšit se můžeme na šest písní. Mini album se dočká dvou verzí a to Black a Noir.


Ha Sungwoon ze skupiny HOTSHOT delší dobu prohlašoval, že se blíží dokončení alba. Prozradil také jeho koncept. Nyní konečně známe datum. Tento úspěšný mladík uskuteční comeback s třetím mini albem Twilight Zone 8. června.


Rookie skupina DKB, která v únoru debutovala s mini albem Youth, uskuteční comeback už 25. května s druhým mini albem Love.
 


Jun.K z legendární skupiny 2PM vydá 10. června digitální singl THIS IS NOT A SONG, 1929. Ve stejný den bude pořádat také online koncert.

 

Shin Won Ho ze skupiny Cross Gene potěší už 27. května své fanoušky nejnovějším digitálním singlem Trust Me.

  

Na který návrat se těšíte nejvíce?


FOTO: twitter.com/CIX_official & twitter.com/AB6IX & twitter.com/official_ONEWE & twitter.com/up10tion & twitter.com/HSW_officialtwtb & /twitter.com/DKB_BRAVE & twitter.com/jypnation & twitter.com/cross_gene?lang=cs

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9