Road to Kingdom [2. a 3. epizoda]

17:00 | 19.05.2020 Eunka 18
Máme tu pokračování soutěžní show Road to Kingdom. Tentokrát na téma Song of King. Jak si pánové vedli? Která skupina toto kolo vyhrála? Pojďme se na to podívat.
Road to Kingdom
Road to Kingdom FOTO: mnet
Sedm nadaných chlapeckých skupin se tentokrát v Road to Kingdom zaměřilo na plnění mise zvané Song of King. V tomto kole si tedy každý tým vybral skladbu, kterou považuje za legendární píseň Kpopu, a poté do ní vložil svůj vlastní jedinečný ráz.

Co si naši soutěžící vybrali? ONEUS si zvolili skladbu Warrior’s Descendant od legendární skupiny H.O.T. Jak ji pojali? Zahráli si na zlobivé školáky. Přinesli si dokonce i lavice a sešity. 

Začínající skupina TOO si oblékla červené obleky a zatančila na píseň Rising Sun od proslulých TVXQ. Obuli se do toho opravdu pořádně. Člověk by ani neřekl, že teprve nedávno debutovali.

 

Verivery nezabrousili až tak daleko do minulosti, protože si vybrali skladbu Mansae od populární skupiny SEVENTEEN. Vystoupení udělali zajímavějším tím, že použili prapory. 

Golden Child se inspirovali skupinou Shinhwa a vystoupili na skladbu T.O.P. Jejich vystoupení zase maličko připomínalo slavné Labutí jezero. 

Šikovní ONF se vyřádili na Everybody od skupiny SHINee. Začátek pojali stylově a občas zněli jako chorál. Rozjeli to pořádně, to se musí nechat!

   
PENTAGON, kteří se museli smířit s tím, že Jinho rukuje (nyní již narukoval) do armády, zvolili píseň Very Good od skupiny Block B. Všichni byli během této epizody v slzách a Jinho prohlásil, že toto bude pro něj nejvzácnější vystoupení. Nutno dodat, že to vystoupení bylo naprosto bombastické!

THE BOYZ vystoupili jako poslední s hitem Danger od Taemina ze SHINee. Byli sexy, originální a naprosto sehraní.

 


Na závěr moderátoři oznámili, že téma dalšího kola ponese název My Song. Chlapci tak dostali za úkol vyprávět své vlastní příběhy svými vlastními písněmi. Máme se na co těšit! Kromě toho tu máme i výsledky tohoto kola. Co na ně říkáte? Jste s nimi spokojeni? Komu fandíte a kdo vás v tomto kole nejvíc ohromil?


Výsledky:
1.THE BOYZ
2. PENTAGON
3. ONF
4. TOO
5. Golden Child
6. Verivery
7. ONEUS

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9