[AKTUALIZOVÁNO] Postupně se rýsuje nová chlapecká skupina od Big Hit

10:34 | 20.05.2020 Xiunka 0
Mnozí z vás jistě ví, že Big Hit nezahálí v utváření nových skupin. Jste zvědaví, co nás v červnu doslova přilepí k obrazovkám?
Rain & ZICO
Rain & ZICO FOTO: soompi.com
V únoru uspořádala Big Hit Entertainment firemní briefing, během kterého odhalila plány pro letošní rok. Jedním z nich bylo také utvoření nadnárodní chlapecké skupiny. V této souvislosti si vzpomeňte na hip-hopovou show Hit It 7, kdy se vítěz mohl, ale nemusel kvalifikovat jako trainee společnosti Big Hit Entertainment.

Big Hit a CJ ENM budou na vzniku nové skupiny spolupracovat s BELIF+ neboli BELIFT LAB Incorporations. Jedná se o společný podnik těchto dvou velkých společností. Počínaje březnem jsou postupně pořádány konkurzy v několika zemích. Přihlásit se mohou chlapci narození od roku 1997 do 2008. V této souvislosti bylo zveřejněno krátké video, ve kterém stojí: 'Hledáme chlapce, kteří by debutovali jako příští globální idol'.Proces zrození nové generace K-Pop idolů budeme moci sledovat prostřednictvím projektu I-LAND spojujícího schopnosti CJ ENM v oblasti tvorby obsahu a know-how umělců Big Hit. Těšit se můžeme na jedinečný I-LAND vesmír.Tímto vesmírem nás bude provázet herec Nam Goong Min, který bude působit jako vypravěč a Bang Si Hyuk jako generální producent.


Před časem se proslýchalo, že by se Rain a ZICO měli zhostit úloh mentorů. Vysílací stanice tuto skutečnost konečně potvrdila. Rain představuje první generaci K-pop idolů, který má dlouholeté zkušenosti a stojí za ním bezkonkurenční výkony. Očekává se, že jeho role v programu bude nezastupitelná, protože bude moci s účastníky sdílet nejrůznější rady a tipy. Kromě toho je ikonou vlastního úspěchu a snahy. Bude hrát významnou roli v procesu objevování růstu potenciálu účastníků.ZICO je sólistou, který v současné době udává trendy a představuje svěží a kreativní inspiraci. Povede účastníky k tomu, aby se stali další K-pop generací. Se svými dosavadními zkušenostmi coby leadera idol skupiny bude moci účastníkům poskytnout rady a podporu.Nová show od Mnet se začne vysílat již v červnu. Předpokládá se, že by skupina měla debutovat ještě letos. Těšíte se na ni?ZDROJ: belift.kr & soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9