Stray Kids se vrací s prvním japonským singl albem

19:50 | 06.05.2020 Xiunka 0
Hudby oblíbené skupiny Stray Kids není nikdy dostatek. Těšit se můžeme na první japonské singl album. Jakou spojitost s ním má anime Tower of God?
Stray Kids
Stray Kids FOTO: twitter.com/stray_kids_jp
Zhruba v polovině února jsme vás informovali o tom, že chlapci ze skupiny Stray Kids nahráli tzv. 'opening' a 'ending' nového anime Tower of God založeném na populárním korejském digitálním komixu (webtoon). Anime se vysílá od 20. dubna v Koreji, ve Spojených státech a také v Japonsku.

Písně Top (opening) a Slump (ending) se dočkají také svého vydání ve formě singl alba TOP. Fyzická verze bude dostupná k prodeji 3. června a to rovnou ve čtyřech verzích: Regular, Limited Edition A & B a Limited Edition (Anime ver.). Limitované verze budou obsahovat 24 stránkové fotoalbum a samozřejmě DVD s unikátním obsahem. Kromě toho B verze bude obohacena o fotografie pořízené samotnými členy Stray Kids. Samozřejmě se A verze dočká také svého významného plusu a to zejména pro sběratelské fanoušky. Očekává se, že bude do prodeje uvedena omezená sada kazet a to pouze 2020 kusů.

TOP tracklist
1. Top
2. Slump
3. Top (Instrumental)" (Regular & Limited Edition A pouze)
4. Slump (Instrumental)" (Regular & Limited Edition B pouze)
5. Top (Kami no Tō -Tower of God- ver.)" (Anime Edition pouze)
6. Slump (Kami no Tō -Tower of God- ver.)" (Anime Edition pouze)
 
Protože se anime už vysílá, rozhodli se chlapci fanouškům zpříjemnit čekání na fyzické vydání singl alba. Obě písně jsou v audio formátu dostupné na oficiálním YouTube kanále skupiny.

 

Navíc jsou písně Top a Slump umístěny také na Spotify.

Líbí se vám písně od Stray Kids k anime? Zvažujete zakoupení fyzické podoby singl alba?


ZDROJ: twitter.com/stray_kids_jp

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9