Road to Kingdom - začínáme! [1. epizoda]

16:00 | 03.05.2020 Eunka 0
Začátek dlouho očekávané soutěžní show Road to Kingdom je zde! Co se dělo v první epizodě? Co skupiny předvedly? Co chlapci řekli? Pojďme se na to podívat!
Road to Kingdom
Road to Kingdom FOTO: soompi.com
Dne 30. dubna měla premiéru soutěžní show Road to Kingdom. Co se událo v první epizodě? Sedm nadaných skupin pozdravilo diváky a předvedlo svá 90sekundová vystoupení. Nemusíme připomínat, že účastníky soutěže jsou PENTAGON, Verivery, Golden Child, ONF, ONEUS, THE BOYZ a TOO. Všichni soutěží s cílem získat příležitost objevit se v nadcházející show Kingdom.

THE BOYZ vstoupili do studia jako první a řekli: "Doufáme, že si nejen naši fanoušci, ale i široká veřejnost budou pamatovat naše jméno. Jsme velmi odhodlaní. Musíme si dnes vést dobře." Skupina své vystoupení pojmenovala Sword of Victory. Oblékli si tradiční kostýmy a do skladby zakomponovali i prvky tradiční hudby. Získali 560 bodů.

Nadaní Verivery pak divákům slíbili: "Myslíme si, že od doby, kdy jsme začali jako nováčci, máme stále co ukázat. Ukážeme vám vášeň nováčků." Verivery vystoupili na Face It a obdrželi 340 bodů. Jejich zapálení a nadšení bylo ve vystoupení opravdu vidět.

 

ONEUS, kteří vystupovali po celém světě, například na turné v USA a na koncertu v Japonsku, řekli: "Doufáme, že to bude pro nás příležitost vydobýt si prostor také v Koreji." Své vystoupení pojmenovali Phantom of ONEUS a sklidili 145 bodů. 

ONF se připojili k ostatním slovy: "Vystupujeme v show, protože chceme ukázat nová vystoupení a kouzlo příběhu ONF." Vystoupili s Lights On a dostali 155 bodů.

Úplní nováčci TOO, kteří debutovali letos v dubnu, před vystoupením na Into the dysTOOpia, uvedli: "Přicházíme s myšlenkou, že nemáme co ztratit. Chceme rychle ukázat, kdo jsme." Za svůj výkon obdrželi 135 bodů.

  

Golden Child z Woollim prohlásili: "Chceme ukázat všechny naše různé okouzlující vlastnosti prostřednictvím nejrozmanitějších konceptů, zpěvu a choreografie. Doufáme, že se budete těšit na to, jaké image budeme mít." Tito pánové tančili na Beginning a získali 320 bodů.

PENTAGON, jenž jsou ze všech zúčastněných skupin nejzkušenější, vystoupili na Road to the Throne jako poslední. Divákům i všem ostatním řekli: "Použili jsme všechna naše jedinečná kouzla, naše know-how a všechny naše nápady a chceme ukázat, že jsme skupina s energií a dychtivostí, díky které lidé řeknou: 'Páni, to bylo něco!' Cítíme se sebevědomí." Není divu, že dostali rovných 480 bodů.

 

Moderátoři Lee Da Hee a Jang Sung Kyu pak vysvětlili, jak se pravidla soutěže liší od Queendom. Skupiny budou soutěžit ve čtyřech kolech, avšak na rozdíl od Queendom budou během show vyloučeny dvě skupiny. První vyloučenou skupinou bude skupina, která má nejnižší skóre po prvním a druhém kole. Zbývajících šest týmů pak čeká třetí kolo a skupina s nejnižším skóre po tomto kole se také vrátí domů. To znamená, že ve finále vystoupí pouze pět skupin.

Vítěz Road to Kingdom získá místo v pořadu Kingdom. Vítězem bude skupina, která má nejvyšší skóre z prvního, druhého, třetího a finálového kola. Příležitost vystupovat v Kingdom bude mít také skupina, která získá nejvyšší skóre pouze ve finále.

Příště nás čeká první kolo a v něm skupiny předvedou vystoupení na téma Song of King. Půjde tedy o skladby zkušenějších a starších kolegů.

Výsledky:
1.THE BOYZ
2. PENTAGON
3. Verivery
4. Golden Child
5. ONF
6. ONEUS
7. TOO

ZDROJ: soompi.com, en.wikipedia.org, mnet

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9