Jo Kwon, Ren a MJ si zahrají v muzikálu "Jamie"

13:00 | 29.04.2020 Eunka 0
Výše jmenovaní pánové si spolu s dalšími muzikálovými herci a idoly zahrají v korejské verzi muzikálu Everybody’s Talking About Jamie.
Jo Kwon, Ren a MJ
Jo Kwon, Ren a MJ FOTO: soompi.com
Původní muzikál Everybody’s Talking About Jamie mají na svědomí Dan Gillespie Sells a Tom MacRae. Premiéru měl 8. února 2017 v Crucible Teatre v Sheffieldu. Muzikál je založen na skutečném příběhu 17letého středoškoláka Jamieho, který sní o tom, že se stane drag queen. Na korejské poměry to tedy bude docela kontroverzní téma. 

V Asii bude mít "Jamie" premiéru poprvé a tak není divu, že byli obsazeni ti nejlepší muzikáloví herci a také nadaní zpěváci z řad idolů. O roli Jamieho se tak podelí Ren z NU'EST, Jo Kwon z 2AM, MJ z ASTRO a mladý herec Shin Joo Hyup.

Jo Kwon plánuje v muzikálu dokonale předvést svůj talent, když už se etabloval jako všestranný umělec. Na druhou stranu, Shin Joo Hyup je vycházející hvězda, která má předchozí zkušenosti s muzikály a se seriály.

Pro MJ ze skupiny ASTRO je "Jamie" muzikálovým debutem. Ren je známý jako dobrý zpěvák a nadaný umělec, takže se očekává, že si povede dobře i v muzikálu.

Roli Margaret, která Jamieho podporuje a je jeho mámou, ztvární známá muzikálová herečka Choi Jung Won. Mentora Huga si zahraje věhlasný muzikálový herec Yoon Hee Seok.

Muzikál bude mít premiéru 7. července v LG Arts Center.

 

ZDROJ&FOTO: soompi.com, en.wikipedia.org

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9