Čeho chtějí dosáhnout skupiny, které soutěží v Road to Kingdom?

17:00 | 22.04.2020 Eunka 0
Dne 21. dubna se konala tisková konference k soutěžní show Road to Kingdom. Nadané idol skupiny, které budou soutěžit, prozradily, jaké mají cíle a čeho by v soutěži chtěly dosáhnout. 
Soutěžící Road to Kingdom
Soutěžící Road to Kingdom FOTO: soompi.com
Jak již víme, do soutěžní show Road to Kingdom se zapojily skupiny PENTAGON, ONF, Golden Child, The Boyz, Verivery, ONEUS a TOO

PENTAGON jako první na tiskové konferenci řekli: "Je to čest a jsme vděční, že máme šanci společně se všemi skupinami působit v Road to Kingdom. Máme spoustu okouzlujících věcí, které jsme ještě nestihli ukázat. Ukážeme vám skvělé výkony prostřednictvím našeho šarmu, našich dovedností a tvrdé práce."

Golden Child pokračovali: "Je nám ctí zúčastnit se Road to Kingdom. V každém vystoupení plánujeme ukázat různé stránky sebe sama. Usilovně se snažíme, abychom po našem vystoupení nemuseli cítit lítost. Budeme tvrdě pracovat na tom, abychom z Road to Kingdom udělali cestu dlážděnou zlatem."

Další byli ONF, kteří uvedli: "Po našem debutu jsme neměli šanci na pořádnou propagaci, takže jsme nebyli schopni ukázat své okouzlující stránky. Jsme rádi, že máme tuto příležitost ukázat různé stránky sebe sama a naše kvality. Doufáme, že se na to moc těšíte."

 

The Boyz poté přiznali: "Jsme opravdu rádi, že jsme se účastnili Road to Kingdom. Je nám ctí, že můžeme ukázat své nové stránky a skvělá vystoupení našim fanouškům a divákům. Naším cílem je přejít do Kingdom a kromě toho být skupinou, která může přispět na trhu K-popu. Doufáme, že na nás budete příznivě pohlížet i v budoucnu."

Verivery prohlásili: "Domníváme se, že je ctí připravovat vystoupení společně s takovými velkými umělci a vrstevníky. Naším cílem je vytvořit nezapomenutelné legendární představení v Road to Kingdom."

ONEUS řekli, že je pro ně čest zúčastnit se soutěže, a poté odrecitovali akrostickou báseň založenou na slabikách jejich názvu v korejštině, aby řekli: "ONEUS ukáže, jakou skupinu je prostřednictvím Road to Kingdom."

  

Naposled se vyjádřila začínající skupina TOO: "Je poctou moci vystoupit na stejném pódiu jako tito zkušenější umělci, když jsme právě debutovali. Budeme tvrdě pracovat, abychom nezpůsobili potíže starším umělcům a režisérům. Jelikož jsme debutanti, ještě jsme toho nemohli moc ukázat, ale předvedeme vystoupení, která ukážou vášeň nováčků. Těšte se na to, prosím."

Soutěžní show budou moderovat Jang Sung Kyu a Lee Da Hee, kteří už mají za sebou úspěšnou show Queendom. Herečka Lee Da Hee přiznala: "Na Queendom mám spoustu dobrých vzpomínek, takže jsem vůbec neváhala, když jsem obdržela nabídku na moderování Road to Kingdom. Může to být únavné, protože natáčení trvá dlouho. Když jsem ale dělala Queendom, necítila jsem se unavená. Na vystoupení soutěžících se dívám moc ráda."

Poté pokračovala: "Je možné, že mnozí diváci znají tyto skupiny opravdu dobře. Já jsem některé z nich pořádně neznala. Po několika natáčeních se mi však zalíbily. Chci je povzbudit, aby ukázali, jak rostou a rozvíjejí se s touto show."

 

Herečka také uvedla: "Jelikož se jedná o soutěžní program, skupiny budou hodnoceny a řazeny na první až sedmé místo. Jejich vášeň, kterou v pořadu předvedou, však zhodnotíme těžko. Cítím hrdost, když je vidím, jak se připravují na svá vystoupení. Doufám, že si až do konce show udrží stejnou úroveň vášně."

Jang Sung Kyu řekl, že fanoušci budou velmi nadšeni vystoupeními, které skupiny připravují. Celou show porovnal s populárním seriálem The World of the Married, když řekl: "Pokusíme se nabídnout show, která je ještě zábavnější než tento seriál."

Soutěžní show Road to Kingdom bude mít premiéru 30. dubna. Budete ji sledovat? Komu hodláte fandit?

Upoutávka:


ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9