Ravi vzpomínal na školní léta a neopětovanou lásku

15:00 | 31.03.2020 Eunka 2
Raper Ravi byl hostem v show Ask Us Anything. Zavzpomínal tam na školní léta a na dívku, do které byl zamilovaný. Dokonce přiznal, jak se ji snažil sbalit.
Ravi
Ravi FOTO: instagram.com/ravithecrackkidz...
Během jedné hry chtěl Ravi po přítomných, aby hádali, co se mu vybaví a na co vzpomíná, když uvidí zpěváka Min Kyung Hoona. 

Když Ravi naznačil, že se jedná o poněkud hořkou vzpomínku, Seo Jang Hoon okamžitě hádal: "Šlo o dívku, která se ti líbila, tak jsi šel s ní a partou přátel na karaoke. Jelikož jste před ní chtěli vypadat dobře, jeden z tvých kamarádů zazpíval jednu z písní Min Kyung Hoona a dívka, která se ti líbila, s ním začala chodit."

Měl pravdu? Ravi přiznal, že i když to tak nebylo, nejméně polovina z toho je pravda. Po záplavě nesprávných odpovědí, to Seo Jang Hoon konečně uhodl: "Zpíval jsi píseň od Min Kyung Hoona, abys vypadal před tou dívkou dobře, jenomže ona odešla."

Ravi nadšeně zvolal, že má pravdu 99,9 procent, ovšem Kim Heechul ze Super Junior poté správně odpověděl: "Zpíval jsi píseň Thorn od Min Kyung Hoona, ale dívka, která se ti líbila, stiskla tlačítko "zrušit" na karaoke přístroji a vyšla ven."

 

Opravdu to tak bylo? Ravi vysvětlil: "Ta dívka mě už mnohokrát odmítla. Ale protože jsem měl tu příležitost, chtěl jsem jí zazpívat. Zpíval jsem Thorn, ale cítila se nepříjemně, tak to vypnula a odešla." Poté dodal, že příběh pochází z doby, kdy chodil na střední školu, a že tuto píseň dlouho dopředu nacvičoval.

Heechul se pak zeptal, zda spolu začali někdy později chodit, ale raper odvětil: "Bohužel ne, ale měl jsem ji opravdu dlouho rád."

Když se Kang Ho Dong Raviho otázal, proč ho ta dívka nechtěla, člen VIXX přiznal: "Myslím, že se věci pokazily už od samého začátku. Slyšel jsem od kamaráda, že je to nejkrásnější dívka ve škole, tak jsem šel za ní a byla opravdu tak krásná. Okamžitě jsem šel do obchodu a koupil náhrdelník. Dal jsem jí ho a řekl jí, že se mi líbí a chci s ní randit. Ale z jejího pohledu jsem byl někým, koho viděla poprvé a kdo jí hned dával náhrdelník, aniž by ji pořádně znal, a říkal, že se mu líbí. Prostě jsem to vzal za špatný konec."

Může být takový hořký zážitek užitečný? Ravi na závěr řekl: "Když už jsem tak dlouho neopětovaně miloval, něco mě to naučilo. Teď, když někoho mám rád, tak to hned nedávám najevo."

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9