Dadaroma oznamuje rozpad!

21:00 | 26.03.2020 Shirayuki 2
V nedávném článku jsme vás informovali o dočasném pozastavení aktivit kapely Dadaroma. Podle čerstvých informací se však z pauzy stal rozpad a kapela se již na scénu nevrátí. Proč? Čtěte dál.
Nový look kapely k singlu Mr Terror man
Nový look kapely k singlu Mr Terror man FOTO: twitter.com/ddrm_official
V minulém článku jsme se zabývali novým klipem skupiny DADAROMA, ale radost fanoušků z comebacku netrvala věčně a rychle se stala hořkosladkou.

Yoshiatsu dnes napsal na svůj blog, dostupný pouze oficiálnímu fanklubu, kde přiznal pravdu. Sám chtěl kapelu rozpustit, protože co se týká muziky, dosáhl všeho, co chtěl, a tak nechce pokračovat za cenu pošpinění jména kapely a přechodu ke stylu, který by nevystihoval jejich skutečný styl. Label kapely však požadoval, aby oficiálně řekli, že jde o hiatus, ale Yoshiatsu nechtěl dát svým fanouškům falešné sliby a naděje na comeback. Sám též sdělil, že ještě neví, zda se kdy DADAROMA znovu vrátí nebo ne, ale jeho vášeň pro zpěv stále trvá. Je tak dost dobře možné, že se po čase znovu sejdou pod jiným labelem či se jednotliví členové přidají k jiným kapelám. Napsal: "Nemyslím, že zbývá ještě něco, co může DADAROMA udělat. Namaloval jsem do skicáře s názvem 'DADAROMA' všechny obrázky, které jsem mohl. Došla mi barva, kterou jsem pro to používal."


DADAROMA tak následovala osud své spřátelené kapely Mejibray, která koncem roku 2018 oznámila pauzu předtím, než dva z jejich členů ukončili smlouvu s labelem a založili si vlastní projekt, ale soudě dle údajných dlouhodobých neshod v kapele i se společností, se comeback nejspíš konat nebude, a tak je mnozí berou jako rozpadlou kapelu.
Ať je osud zavede kamkoliv, fanoušci budou DADAROMU jistě i nadále podporovat v aktivitách.

Závěrem ohlédnutí za některými oblíbenými klipy. Kapela vydala za dobu svého působení  celkem 7 alb a 4 singly .
 
 
 

ZDROJ: oficiální fanklub blog

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9