Nová desetičlenná skupina TOO láká na svůj debut!

17:30 | 22.03.2020 Xiunka 0
Za pár dní budeme moci na hudební scéně přivítat novou chlapeckou skupinu TOO. Pojďme se společně na chlapce podívat.
TOO
TOO FOTO: /twitter.com/too_offcl
Nedávno jsme vás informovali o připravovaném debutu desetičlenné skupiny TOO neboli Ten Oriented Orchestra, která byla utvořena na základě globálního idol projektu World Klass. Více se o vzniku skupiny dozvíte v tomto článku.

Společnosti Stone Music Entertainment a n.CH Entertainment, které se na managementu skupiny podílejí, po vydání prvního setu individuálních fotografií, pomoci něhož byli jednotliví chlapci oficiálně představeni, oznámili, že byl debut s prvním mini albem REASON FOR BEING: 仁 (Rememberance) přesunut z 18. března na 1. dubna. Pojďme se na společně na chlapce podívat. Každému z nich kromě fotografie byly zveřejněny také údaje, jako jsou hodnota, element, směr a barva.
 
J.YOU a Chi Hoon zastávají element dřevo, směr východ a barvu modrou. Hodnota J.YOU je laskavost a Chi Hoona nekonečná láska. Jae Yun a Jerome představují kov, západ a bílou barvu. Hodnotou Jae Yuna je spravedlnost a Jeromovou je existence.

   

Dong Geon a Min Su zastávají element země, směr střed a barvu žlutou. Hodnotou Dong Geona je důvěra a Min Sua duše. Chan a Kyung Ho přestavují oheň, jih a červenou barvu. Hodnotou Chana je zdvořilost a Kyung Hoa ctnost.

   
 
Woong Gi a Ji Su zastávají element vodu, směr sever a barvu černou. Woong Giho hodnotou je moudrost a Ji Suovou množství.

 
 
Následně byl vydán druhý set teaser fotografií, který už rozhodně nepůsobí tak nevinným dojmem, jako ten první.

   
   
 

Kromě působivých teaser fotografií byl předběžně zveřejněn krátký úsek hudebního videa titulní skladby Magnolia.Mini album REASON FOR BEING: 仁 (Rememberance) bude obsahovat pět písní. Těšíte se na debut TOO společně s námi?


FOTO: twitter.com/too_offcl

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9