Jung Shin a Min Hyuk si užili první V Live vysílání po návratu z vojny

19:00 | 22.03.2020 Eunka 1
Poté, co byli 19. března propuštěni z armády, uspořádali Lee Jung Shin a Kang Min Hyuk z CNBLUE živé vysílání na V Live! Pojďme se podívat, co fanouškům řekli. Na skok se za nimi stavil i Yong Hwa.
Lee Jung Shin a Kang Min Hyuk
Lee Jung Shin a Kang Min Hyuk FOTO: instagram.com/cnblue2gether/
Členové CNBLUE uvedli, že se chtěli po návratu z vojny okamžitě setkat s fanoušky a vyjádřili, jak jsou šťastní, že to mohou udělat prostřednictvím V Live.

Jung Shin řekl: "Abych byl upřímný, obávám se, že sním. Mám pocit, že když se probudím, budou vedle mě vojáci. Mockrát vám děkuji za čekání. V budoucnu budu pracovat s myšlenkou, že to dělám pro fanoušky, kteří na nás čekali."

Jung Yong Hwa se ve vysílání také objevil coby host s překvapením, který chlapům poblahopřál. Přišel do agentury, aby pracoval na hudbě, a tak se zastavil s kyticí a dortem pro propuštěné členy skupiny. Kang Min Hyuk řekl, že se konečně cítí jako doma, když mu Yong Hwa poblahopřál. Yong Hwa pak chlapce povzbudil, aby pozdravili své fanoušky a formálně oznámili, že byli propuštěni z armády, tak se smáli a udělali to.

Oba se ohlédli za dobou, kdy právě nastoupili do výcvikového střediska. Jung Shin zavzpomínal: "Narukovali jsme ve stejný den. Byl červenec 2018 a bylo hrozné horko." Min Hyuk poznamenal: "Ve výcvikovém středisku jsem neshodil ani deko. Jedl jsem opravdu dobře s myšlenkami na nabrání síly."Jung Shin prohlásil: "Když jsem byl ve výcvikovém středisku, zhubl jsem 9 kilogramů. Na tom místě vás nazývají jen číslem, místo vašeho jména. Bylo šílené horko. I když jsme jen stáli, teplota v kasárnách byla okolo 32 stupňů Celsia." Min Hyuk pak dodal, že v té době panovala velká vlna veder a bylo takové horko, že nemohli ani spát. Lee Jung Shin přiznal, že i když se osprchoval, pořád se potil.

Na otázku, zda bylo ve vojenském životě něco obtížného, Lee Jung Shin odpověděl: "Během vojenského života jsem neměl žádné potíže. Ten čas byl pro mě tak vzácný! Trvalo to asi 600 dní a místo toho, aby to bylo obtížné, měl jsem čas zamyslet se nad sebou. Změnil se můj životní styl a duševně i fyzicky jsem se stal zdravějším."

Kang Min Hyuk uvedl: "Myslím, že jsem měl méně zbytečných myšlenek. Bylo zábavné trávit čas s ostatními vojáky, které jsem právě poznal. Chovali jsme se k sobě, jako bychom byli přátelé stejného věku. Když jsem narukoval, byl jsem celkem starý. Pro někoho, kdo je starší, by to mohlo být nepříjemné, ale všichni jsme se k sobě chovali, jako bychom byli ve stejném věku. Cítil jsem se, jako bych se vrátil do 20 nebo 21 let." Poté ještě doplnil, že obdržel uznání od velitele divize. Z 200 až 300 lidí vybrali tři a on se díky pilné práci umístil na prvním místě. 

 

Pánové sdíleli, jak je Jung Yong Hwa pozval do svého domu během jejich poslední dovolené. "Když jsme k němu přišli, viděli jsme, že pro nás připravil spoustu jídla," řekl Min Hyuk. "Jedli jsme grilovaná vepřová žebra s chlebem a já jsem byl tak dojatý."

Jung Shin naznal, že Yong Hwa je opravdu dobrý kuchař a Min Hyuk řekl: "Byl jsem opravdu překvapen, jak chápavý vůči nám byl. Myslím, že to bylo tím, že byl propuštěn před námi, tak rozuměl tomu, jak se cítíme."

Desáté výročí CNBLUE proběhlo za jejich vojenské služby. Když se o tom zmínili, Jung Shin prohlásil: "Ještě jednou přeju šťastné 10. výročí, kterého jsme se dočkali díky našim fanouškům. Brzy vás odměníme skvělou hudbou, která splní vaše očekávání."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: instagram.com/cnblue2gether/

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1%
Čína
48,7%
Japonsko
34,7%
Vietnam
4,8%
Thajsko
7,3%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9