Pojďme se společně podívat na zoubek nové skupině CRAVITY

13:01 | 22.03.2020 Xiunka 0
Společnost Starship Entertainment začala postupně představovat jednotlivé členy nové chlapecké skupiny, ve které budou působit také dva členové z bývalých X1.
CRAVITY
CRAVITY FOTO: screenshot z OFFICIAL LOGO MOT...
Poté, co bylo letos odhaleno, že se ke skupině přidávají Song Hyeong Jun a Kang Ming Hee a ze sedmičlenné skupiny se stává devítičlenná, široká veřejnost se začala zajímat o mladé talenty ještě více. V polovině března společnost založila své nové skupině profily na sociálních sítích (Facebook, Twitter, Weibo), kanál na YouTube a V Live, a spustila oficiální fancafe. Zároveň odhalila oficiální logo a pojmenování, jež zní CRAVITY.

To bychom měli krátké představení nové skupiny a teď se pojďme zaměřit na členy. Ke každému z nich bylo zveřejněno krátké představovací video a tři oficiální fotografie. Jako první nám by představen Serim, který bude zaujímat post leadera a rappera. Tento mladík se narodil v roce 1999 a působil jako trainee ve společnosti YG Entertainment. Vysoký je 180 cm a tak není divu, že pracoval jako model. Jeho vášní je tanec, kdy jsme jej mohli vidět také jako backup tanečníka Jeong Sewoona.

Rapper Allen se narodil v roce 1999 a vyrůstal v Los Angeles v Kalifornii, kde také navštěvoval střední školu. Mnozí o něm říkají, že má hodně podobnou osobnost jako Jackson Wang. Fanouškům není úplně neznámý. V minulosti působil jako trainee pod JYP Entertainment a trénoval se skupinou Stray Kids. Sledovat jsme jej mohli také ve Stray Kids survival show. I přesto, že se nestal oficiálním členem Stray Kids, je si s ostatními stále blízký. On a Bang Chan se kontaktují velmi často.

Jako třetí nám byl představen zpěvák Jungmo, který se narodil v roce 2000. Zúčastnil se survival pořadu Produce X 101, kde se umístil na dvanáctém místě. Před přihlášením se do tohoto survival pořadu trénoval rok a dva měsíce. Miluje badminton, hraní na kytaru a zpěv. Býval kytaristou ve školní kapele Seirentle.

  

Dalším narozeným v roce 2000 je zpěvák Woobin, který miluje karaoke a tanec. Fanoušci o něm říkají, že vypadá jako Hui z PENTAGON a I.M z MONSTA X. Navštěvoval Geangju Joy Dance a taneční akademii  Plug In Music. Nechal si propíchnout uši, ale s náušnicemi jej zatím neuvidíte. Ke společnosti se jako trainee připojil v roce 2017.

Zpěvák Wonjin se narodil v roce 2001. Stejně jako Jungmo se zúčastnil Produce X 101, kdy se umístil na šestnáctém místě. V minulosti působil jako trainee pod společností Big Hit Entertainment. Ovládá japonštinu. Woobin má za sebou hereckou kariéru, kdy jsme jej mohli vidět například v dramatech Feast of the Gods, The Third Hospital a The fugitive of Joseon.

Myslíte si, že ve skupině CRAVITY neuvidíme působit ještě mladší členy? Chyba! Zpěvák Minhee se narodil v roce 2002 a jak už bylo uvedeno výše, je členem bývalé skupiny X1. Navštěvoval chlapeckou střední školu, kde jej společnost Starship Entertainment objevila. Jeho rodiče mají oba lékařské vzdělání. Vidět jsme jej mohli v hudebním videu skladby Thrist, na které spolupracovali Mad Clown a Ailee. Kromě něj si ve videoklipu zahráli také Hansol z New Kidd a Yujin z IZ*ONE.

  

Dalším představeným členem byl zpěvák Hyeongjun , který stejně jako Minhee působil v X1 a narodil se v roce 2002. Ostatní členové o něm prohlásili, že byl vitamínem X1. V mládí hrával fotbal. Miluje tanec, ale zatím neholduje moc freestyle, za což byl v Produce X 101 kritizován. Jeho vzorem je Joohoney z MONSTA X. Má rád jeho dominanci, když rapuje.
 
Nejmladšími členy jsou zpěváci Taeyoung a Seongmin, kteří se oba narodili v roce 2003. Taeyoung býval trainee ve společnosti SM Entertainment. Je členem taneční crew Moebius. Je velmi milý a vtipný. Absolvoval několik konkurzů v různých společnostech. Je znám pro svůj silný hlas.
 
Poslední Seongmin miluje spánek a jízdu na kole. Je velmi hlučný, ale milý. V minulosti nosil rovnátka. Jeho neoficiální fanklub se nazývá Anseongtangmyeon. Fanoušci o něm říkají, že vypadá jako Park Jihoon z WANNA ONE.

  
  
Co říkáte na členy CRAVITY? Zaujali vás?
 
 
ZDROJ: twitter.com/CRAVITYstarship & kprofiles.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9