Kim Jaejoong se vrátí s Brava!! Brava!! Brava!!

12:00 | 01.03.2020 Xiunka 0
Už za necelý měsíc tu máme zpěv Kim Jaejoonga neboli J-JUNa v plné parádě! Více se dozvíte v článku.
Kim Jaejoong
Kim Jaejoong FOTO: twitter.com/ArgJaefans/
Když se společně ohlédneme o pár měsíců zpět, tak zhruba v druhé polovině listopadu jsme vás informovali o nové písni, kterou se chystá vydat Kim Jaejoong. Tato píseň dostala pojmenování Ray of Light a bude tzv. endingem anime Smile down the Runway. Více se o anime a samotné písni dozvíte zde.

Teď se posuneme na konec ledna, kdy Kim Jaejoong, v Japonsku propagující pod stage jménem J-JUN, oslavoval společně s fanoušky v rámci dvou koncertů v Soulu, jednoho v Tokiu a jednoho v Osace, své narozeniny. Poprvé před fanoušky vystoupil s písní Ray of Light a zároveň prozradil, že bude součástí jeho nadcházejícího třetího japonského singl alba Brava!! Brava!! Brava!! / Ray of Light.

 

I přesto, že se singl album dočká 11. března svých fyzických verzí, tak konkrétně píseň Ray of Light je už umístěna na Spotify. Nehledejte ji ovšem pod jeho klasickým profilem. Založil si ještě jeden jako J-JUN a zatím tam nalezneme pouze tuto jednu skladbu. Ostatní japonská tvorba je stále umístěna pod prvním profilem. Krapet zmatky, že ano.

Třetí singl album se dočká hned čtyř fyzických verzí a to Initial limite edition, Animation edition, Regular edition a FC edition. První zmiňovaná verze kromě klasického CD bude obohacena o DVD.

Stejně jako u předchozích japonských singl alb nebude třetí obsahovat pouze jednu skladbu. Kromě Ray of Light se můžeme těšit na Brava!! Brava!! Brava!! a samozřejmě instrumentální verze obou zmiňovaných.

Těšíte se na nové singl album?


FOTO: twitter.com/jj_information

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9