Nová skupina TOO je připravena získat si vás!

20:00 | 22.02.2020 Xiunka 0
Deset chlapců, kteří prošli idol projektem World Klass, zanedlouho vstoupí na scénu. Pojďme se podívat na jejich cestu za splněným snem.
TOO
TOO FOTO: twitter.com/too_offcl
Koncem června loňského roku společnost Stone Music Entertainment oznámila, že bude spolupracovat s n.CH Entertainment na vzniku nové chlapecké skupiny TOO prostřednictvím globálního idol projektu World Klass od Mnet. Jung Chang Hwan, CEO společnosti Stone Music Entertainmnet, na tiskové konferenci tehdy prohlásil: Ačkoliv mnozí říkají, že Korea nemá mnoho přírodních zdrojů, věřím, že naše zdroje spočívají v lidském talentu, který se v zemi vyskytuje. K-Pop se momentálně těší pozornosti z celého světa. Abychom zajistili, že to potrvá, musíme neustále představovat nové talenty. Střední až malé společnosti a také velké by měli spolupracovat naq debutování více umělců. Stone Music a n.CH spolupracují na debutu nové skupiny, která se představí v druhé polovině roku. Naše skupina se nazývá TOO.“

Pojmenování TOO je zkratkou pro 'Ten Oriented Orchestra'. O pár dní později se ukázalo, že se tohoto idol projektu zúčastní dvacet trainee, kteří nepocházejí pouze z Koreje, a navíc, že debutu se dočká pouze polovina z nich. Koncem července byla postupně odhalena identita těchto trainee.Idol projektu se zúčastnili Chan, Chi Hoon, Robin, Kyung Ho, Ji Su, Taichi, Jae Yun, J.YOU, Woong Gi, Jae Ho, Kenny, Jerome, Kyung Joon, Jung Sang, Si Jun, Ricky, Dong Geon, Min Su, Han Jun a Lim. Z tohoto výčtu trainee pět nepochází z Koreje, kdy Robin je z Austrálie, Taichi z Japonska, Keny z Číny, Ricky z Hongkongu a Lim ze Spojených států.

Kromě první společné fotografie chlapci fanouškům své dovednosti předvedli prostřednictvím coveru slavné skladby All You Need Is Love od Beatles.Idol projekt se začal vysílat začátkem října. V jeho průběhu chlapci vystoupili také během populární události v Thajsku, kterou je KCON. Podporu jim vyjádřil Daehwi ze skupiny AB6IX, který v minulosti působil ve slavné projektové skupině WANNA ONE. Dokázal se tak do chlapců vcítit a poslouchat jejich obavy.
 
Samozřejmě, chlapci soutěžili v různých misích. Společně se zaměříme na tzv. 'mission performance', kdy byly utvořeny čtyři týmy.
IU – BBIBBI (Jae Ho, Robin, Taichi, Jae Yun a J.YOU)
Cho Yong Pil – Bounce (Jerome, Lim, Ji Su, Chi Hoon)

 

VIXX – Shangri-La (Ricky, Jung Sang, Woog Gi, Han Jun, Chan)
Brown Eyed Girls – Abracadabra (Kenny, Min Su, Dong Geon, Kyung Ho, Kyung Joon)

 
 
Poslední epizoda idol projektu byla odvysílána začátkem prosince. Do finálové skupiny se probojovali J.YOU, Chan, Han Jun, Woong Gi, Kyung Ho, Dong Geon, Min Su, Chi Hoon, Jerome a Ji Su. Krátce po odvysílání poslední epizody a odhalení finální sestavy bylo oznámeno, že Han Jun ze skupiny odchází a na jeho místo nastoupí Jae Yun. Dle vyjádření společnosti Han Jun opustil bez předchozího dovolení a nějakého oznámení dorm a prokazatelně se zúčastnil skandálu. I přesto, že se tím společnost dále nehodlala zabývat a v podstatě jeho odchod oznámila předtím, než skandál opravdu vypukl a  než by měl vliv na novou skupinu, fanoušci to samozřejmě nenechali jen tak. Han Jun byl přichycen v ulicích Gangnamu v tzv. hotelích lásky. Bohužel se nejednalo o jeho první 'skandál' nebo nějaký problém.

Po pár měsících po odvysílání posledního dílu jsme se konečně dočkali oznámení data debutu.Nová skupina TOO bude debutovat dne 18. března. Těšíte se na debut chlapců? Sledovali jste tento idol projekt?


ZDROJ: twitter.com/too_offcl

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9