IN2IT pokračují i přes "rozpad"?

13:00 | 15.02.2020 Evča 0
Šestice chlapců se nevzdává a i přes odchod ze společnosti jako skupina nekončí. Na co se můžeme těšit?
IN2IT
IN2IT FOTO: IN2IT Official Twitter
Fanoušky skupiny IN2IT před necelým týdnem ohromila nečekaná zpráva o konci skupiny.

Společnost MMO Entertainment zveřejnila zprávu, že skupině byla ukončena smlouva k poslednímu dni letošního ledna a že skupina bude nadále pokračovat podle vlastního uvážení členů. Stalo se tak tři roky od debutu, kdy po dobu fungování od výhry survival show BOYS24 skupinu provázelo hned několik komplikací. Odchod třech členů buď kvůli nemoci, nebo vydírání, špatnému zacházení či práci bez výplat.

Několik dnů od oznámení byl skupině zrušen VLive kanál a práva na užívání fancafé, Instagramu a ostatních sociálních sítí byla předána leaderovi Inpyovi. Chlapci sami se po několika dnech ozvali fanouškům na fancafé a vysvětlili situaci. Skupina jako team nekončí. Budou dále pokračovat v naplánovaných aktivitách jako nezávislí umělci. Fanouškům se velmi omlouvají a hlavně děkují - jenom díky nim mohou nadále pokračovat. Bude to podle jejich slov těžké a chvíli bude trvat, než se celá situace ustálí, ale chlapci budou tvrdě pracovat, aby byli pro fanoušky lepší a lepší. 

Tento a příští měsíc mají naplánované koncerty po celém Japonsku. Splní tedy jejich slib ohledně japonského debutu se skladbou I'm Your Joker. Dále připravují spousty novinek a již  nyní přidávají denně příspěvky na fancafé. 

Co na tuto novinku říkáte? 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9