Oslavte Valentýna romantickými písněmi!

14:00 | 14.02.2020 Eunka 0
Zase máme únor a Valentýn je tu! Láska je barevná a různorodá. Ani černá, ani bílá a dokonce ani růžová nebo rudá. Je všelijaká a to je vidět i na výběru MV. Užijte si romantiku, vášeň, sladkost, roztomilost a něco navíc k tomu!
Z MV Man In Love
Z MV Man In Love FOTO: Youtube screen
Láska je tak různorodá a má mnoho barev, od nevinně bílé až po temně rudou. Jelikož dnes máme Den svatého Valentýna, oslavme ho kpopovými hity a videoklipy, které se pyšní mnoha barvami a zobrazují mnoho podob lásky. Můžete si také představit, že každý klip je jeden čokoládový bonbón z lahodné valentýnské bonboniéry. Valentýn se slaví 14. února, proto je písní 14. Tak tedy dobrou chuť! 

Láska je roztomilost a tu nalezneme v písních a videoklipech Man In Love od skupiny Infinite a Love Blossom od krále balad K.Willa. V tomto klipu si zahrál zamilovaného hocha i L z Infinite. Bez čeho se roztomilost neobejde? Bez květin, svíčiček, plyšových medvídků, srdíček a sladkých nevinných polibků.

 

Láska je vášeň a tu nám dodají Hoya s písní Angel a Leo z VIXX se svou hříšnou Touch & Sketch. Vášeň má temně rudou, až fialovou barvu a vyznačuje se touhou, sexuální přitažlivostí a svádivými doteky. Tanec zamilovaných, krajky, vyzývavé pohledy, opojné víno a dráždivé pohyby. Něco z toho vám nabídne Leo a něco Hoya. Ten zbytek, a mnohem více, vám dá vaše milovaná polovička. 

 

Láska jsou sladkosti, bez kterých by Valentýn nebyl Valentýnem. Dáváte si navzájem čokoládu a různé bonbóny a cukrátka? Čokoládu vám tentokrát přinese Kangnam v MV Chocolate a želé bonbónky mají v nabídce sladké Lovelyz v Candy Jelly Love. Dobrou chuť!

 

Láska je nebezpečná a občas v ní jde i o život. Můžete ji snadno ztratit a když ve filmu hrdina za svou lásku bojuje, jste napětím bez sebe a ukápne vám i nějaká slza. Trochu napětí, boje, nebezpečí a strastí vám přinesou BTOB v MV I'll Be Your Man a Kim Jaejoong v Love You More. Museli jste za svou lásku bojovat? Chránit ji před celým světem? Pak si jí určitě o to víc vážíte.

 

Lásce nechybí elegance a zamilovanost, což vám dnes přinesou legendy jako Super Junior ve své hitovce This Is Love a elegantní a okouzlující Taeyeon ze SNSD s písní Make Me Love You. Zamilovanost je sladká, slepá, krásná, růžová a nikdy nevíte, kdy přijde. Možná dnes, možná zítra a možná za rok! Kráčejte jí bez zábran a elegantně vstříc.

 

Láska je i práce, běhání po obchodech a něco navíc. Bez práce nejsou koláče a láska prochází žaludkem. Tato rčení nám nejsou neznámá. Aby člověk překvapil, potřebuje nakoupit suroviny a udělat své lásce například lahodné valentýnské menu. Bonboniéry a plyšáčci nejsou zadarmo, a ač láska není o majetku a plné ledničce, uvidíte, jak váš miláček zajásá nad plným talířem a vaše dívka s nadšením přivoní ke kytičce nebo si navlékne prstýnek od vás. Pracovat budou BEASTGotta Go To Work a nakupovat Infinite H v Pretty.

 

Co je to vlastně ta láska? Toť otázka! Každý lásku vnímá po svém a každý miluje někoho jiného. Někdo je právě zamilovaný, někdo zasnoubený, někdo miluje dívku, jiný chlapce a někdo má rád obě pohlaví. Někdo cítí lásku ke své rodině, jiný ke svým dětem a další ke svým přátelům. Láska má tolik barev a odstínů, že to nelze vyjmenovat. Bez lásky nemůže nikdo žít a nikdo by tu bez ní ani nebyl. Oslavte tedy Valentýna tak, že nezapomenete na lidi, které milujete. Pošlete jim něco milého, dáreček, zprávičku, rozbušte jejich srdce a při poslechu What Is Love od Twice a Mr. Chu od A Pink, na ně myslete. Dokažte svým láskám, rodičům, dětem i přátelům (a klidně i idolům), že je milujete právě dnes (ale i jindy!)

 

Pěkného Valentýna vám všem přejí redaktoři AsianStar!

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9