Seungho, Dara a Son Ho Young si zahrají v muzikálu

13:00 | 09.02.2020 Eunka 0
Muzikály jsou v Koreji velmi oblíbené a nyní se připravuje nový s názvem Another Oh Hae Young, ve kterém si zahraje řada idolů a umělců. Mezi hlavní patří Sandara Park, Seungho z MBLAQ a Son Ho Young z g.o.d.
Dara, Son Ho Young a Seungho
Dara, Son Ho Young a Seungho FOTO: soompi.com
Muzikál založený na populárním seriálu Another Oh Hae Young, představí skladby ze seriálu jako What Is Love, Like a Dream a If If You You. Samozřejmě přibudou i nové písně, napsané pouze pro muzikál. O režii muzikálu se postarají Choo Jung Hwa a Heo Soo Hyun, libreto napíše textařská skupina Never Ending Play.

Another Oh Hae Young je romantické drama o dvou ženách s nesmírně odlišnými osobnostmi, které se jmenují Oh Hae Young (v seriálu je hrály Seo Hyun Jin a Jeon Hye Bin) a o Park Do Kyungovi (v seriálu jej hrál Eric ze skupiny Shinhwa), který najednou získá schopnost vidět do budoucnosti.

Oh Hae Young v muzikálu ztvární Moon Jin Ah, Shin Eui Jung a Yoo Joo Hye. Park Do Kyunga si zahrají Son Ho Young z g.o.d, Seungho z MBLAQ a Kim Ji On. Druhou Oh Hae Young budou mít na starost Sandara Park a Hyoeun ze STELLAR.

Pro Daru to bude první muzikálová zkušenost, určitě však pro ni bude dobré, že se na scéně potká s mnoha idoly, kteří již hráli v několika muzikálech. 

Muzikál bude mít premiéru v březnu v Seokyeong University Performing Arts Center.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9