Podstatné novinky o dění v Big Hit

12:00 | 05.02.2020 Xiunka 1
Společnost Big Hit uspořádala firemní briefing, který by měl fanoušky BTS a TXT rozhodně zajímat. Jak do toho všeho spadá skupina SEVENTEEN a debut nových skupin?
BTS, TXT
BTS, TXT FOTO: soompi.com
Dne 4. února uspořádala Big Hit Entertainment firemní briefing, během kterého odhalila plány pro letošní rok. Zástupce ředitele probíral 'výherní formuli' společnosti. Uvedl, že jádrem všeho dění jsou fanoušci. Společnost se tedy zaměří na inovaci zážitků fanoušků, snížení nepříjemností a představení nejlepšího obsahu.

Konkrétně společnost rozšíří tzv. 'herní zóny', které byly k dispozici na koncertních místech světového turné. Dále ve městech, ve kterých budou koncerty probíhat, bude zřízena tzv. 'turistická vesnice'. Fanoušci se budou moci ubytovat v hotelech s BTS tématikou, navštívit krátkodobý maloobchod a výstavy, zakoupit si limitované nápoje v F&B obchodech a propojit koncert s místními zájezdovými balíčky. Společnost myslí také na zahraniční fanoušky. Ve Spojených Státech a v Japonsku budou zavedeny dodávkové systémy, což znamená, že v těchto zemích bude probíhat prodej zboží stejným způsobem, jako v Koreji.

Kromě toho bude společnost spolupracovat s týmem designerů STUFISH, kteří se věnují vzhledu pódia. Dříve spolupracovali například s Beyoncé, Jay-Z a U2. Fanoušci se tak mohou těšit na opravdu skvělou podívanou.

Společnost hodlá také rozšířit své zaměření. Odhalen byl korejský vzdělávací program nesoucí název 'Learn Korean with BTS', který odstartuje v březnu. Superb, společnost působící v oblasti hudebních her, kterou Big Hit získala minulý rok, má vytvořenou hru využívající charakterů BTS. Dále skupina TXT uspořádá své první světové turné.Zástupce společnosti uvedl: „Na základě našich různých pokusů a zkušeností zavedeme standardizovaný přístup k našemu obchodnímu modelu tak, abychom překročili hranice Big Hit labelů a spolupracovali s více umělci v Koreji a v zámoří. Příkladem tohoto je připojení skupiny SEVENTEEN z Pledis Entertainment k WeVerse.“

Co je WeVerse? Jedná se o globální platformu sdružující fanoušky, která byla spuštěna beNX, dceřinou společností Big Hit Entertainment. Skupiny BTS, TXT a G-FRIEND se již k WeVerse připojily.

Společnost Pledis Entertainment prohlášení zástupce společnosti potvrdila prohlášením, ve kterém stojí: „Dobrý den, tady je Pledis Entertainment. Chtěli bychom učinit oznámení ohledně zahájení WeVerse služby skupiny SEVENTEEN. Spuštění globální fanouškovské komunity 'SEVENTEEN WeVerse' je naplánováno na začátek roku 2020. Budete moci úzce komunikovat se SEVENTEEN a těšit se na různorodý obsah. Informace ohledně spuštění a další podrobnosti sdělíme v dalším prohlášení. Vyjadřujeme naši vděčnost CARATs. Vážíme si vaší nepřetržité lásky a podpory SEVENTEEN. Děkujeme.“

Tak to bychom měli novinky, na které se mohou těšit fanoušci a připojení skupiny SEVENTEEN k WeVerse. Co nám chybí? Nové skupiny! Ano, společnost Big Hit Entertainment opravdu plánuje debut nových skupin. Během briefingu viceprezident společnosti oznámil, že v roce 2022 se můžeme těšit na debut nové chlapecké skupiny.

Kromě toho So Sung Jin, generální ředitel Source Music, prozradil, že nová dívčí skupina vzniklá na základě globálního konkurzu, ve kterém se spolupracovalo s Min Hee Jinem ze společnosti Big Hit, byla zformována a debutovat bude příští rok.

Choi Yoon Hyuk, viceprezident společnosti BELIFT, což je společný podnik společností Big Hit a CJ ENM, odhalil vizi přemístit K-Pop vzdělávací systém na světový trh. Také odhalil plán debutu nové nadnárodní chlapecké skupiny, na jejíž debut se můžeme těšit ještě letos! V této souvislosti si vzpomeňte na hip-hopovou show Hit It 7, kdy se vítěz mohl, ale nemusel kvalifikovat jako trainee společnosti Big Hit Entertainment.

Těšíte se na debut tří nových skupin?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9