[AKTUALIZOVÁNO] PENTAGON rozvíří vody s UNIVERSE: THE BLACK HALL

19:30 | 09.02.2020 Xiunka 1
Fanoušci početné skupiny PENTAGON zpozorněte. Chlapci jsou připraveni dominovat únoru se svým prvním studiovým albem.
PENTAGON - UNIVERSE : THE BLACK HALL
PENTAGON - UNIVERSE : THE BLACK HALL FOTO: twitter.com/cube_ptg
Koncem minulého roku se mezi fanoušky skupiny PENTAGON začala šířit zpráva o prvním studiovém albu. Společnost Cube Enterteinment se k této skutečnosti po velmi dlouhou dobu nevyjadřovala, což jen umocňovalo fanoušky v domnění, že mají pravdu. Dne 22. ledna  bylo zveřejněno dlouho vyhlížené oficiální prohlášení, v němž stálo: „Skupina PENTAGON v současné době připravuje své první studiové album s cílem propagovat jej v únoru. Protože se jedná o první studiové album, které bude od jejich debutu vydáno, připravují se opravdu pilně. Prosím, očekávejte vydání alba.“

Je až k neuvěření, že skupina PENTAGON za svou dobu působení vydala devět mini alb a první studiové album UNIVERSE: THE BLACK HALL přichází na řadu až nyní. Zveřejněný trailer se nese v duchu vesmírného tématu.První teaser fotografie se svými pootevřenými dveřmi, dominantní černou a červenou barvou, dává znát, že zřejmě nemáme očekávat nic roztomilého.

Před zveřejněním individuálních oficiálních teaserů vydala společnost Cube Entertainment prohlášení, kterým zklamala mnohé fanoušky. Zní: „Dobrý den, tady je Cube Entertainment. Člen Yan An, který ze zdravotních důvodů v červenci minulého roku pozastavil své aktivity, se nezúčastní propagací prvního studiového alba, které bude vydáno 12. února. Jako společnost zastupující PENTAGON je nám velmi líto, že musíme oznámit nešťastnou zprávu fanouškům, kteří čekali na návrat kompletní skupiny. Prosím, ukažte podporu a zájem členům PENTAGON, kteří budou provádět aktivity spojené s prvním studiovým albem jako osmičlenná skupina.“

Dle zveřejněného tracklistu můžeme očekávat jedenáct skladeb. Hudbu titulní skladby složil Hui a o text se postaral společně s Wooseokem.

Již dle prvního teaseru bylo zřejmé, že bychom neměli očekávat žádnou letní pecku, ale něco smyslného a dynamického. Individuální teasery členů se nesou v podobném duchu. Pánové rozhodně ví, co dělají.


Druhý set teaser fotografií se nese ještě v temnějším duchu, než ten první. Zatímco na tom prvním mají chlapci převážně vážné pohledy, druhý v sobě obsahuje kapku bláznovství.

 
 
 
 

Po audio preview alba se konečně můžeme podívat na video teaser titulní skladby Dr. BeBe.Datum vydání alba je stanoveno na 12. února. Budete odpočítávat dny do návratu PENTAGON společně s námi?


ZDROJ: twitter.com/cube_ptg

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0