Fanoušci se budou moci podílet na písni od Seung Youna

17:00 | 20.02.2020 Xiunka 0
Seung Youn neboli WOODZ ze skupiny UNIQ, který působil v projektové skupině X1, vydá píseň ve spolupráci s fanoušky.
Seung Youn
Seung Youn FOTO: fanpop.com
Seung Youn uspořádal nedávno live vysílání s názvem 'Hello, it’s Cho Woodz' skrze V Live. Na začátku zmínil členy X1. Řekl: „Setkal jsem se s Lee Hangyulem. Pili jsme kávu a povídali si. Nam Dohyon v té době spal, tak jsem mu volal později a řekl mu, že jej chci brzy vidět. Odpověděl mi, že mu chybím a já jemu, že mi chybí také.“ Pokud jde o uspořádání setkání s fanoušky, poprosil je, aby ještě po nějakou dobu počkali.

„Plánuji brzo otevřít oficiální fancafé. Také bude uspořádána malá událost. Bude se jednat o zábavnou věc, kterou vy a já můžeme udělat společně. Prosím, těšte se na to a ukažte tomu mnoho lásky.“ Samozřejmě fanoušci začali ihned vyzvídat, co má být onou zábavnou věcí. Seung Youn to dlouho nevydržel a prozradil, že připravuje zveřejnění jedinečné písně, do jejíž tvorby chce zapojit fanoušky.

Řekl: „Pracuji na písni a myslel jsem si, že by bylo skvělé, kdybych na ni mohl spolupracovat společně s vámi. Takže brzo otevřu fancafe, budu přijímat návrhy textů a poté nazpívám to, co jste napsali.“ Co se týká autorských práv k textu, Seung Youn chce jména anebo přezdívky fanoušků, jejichž text použije, uvést do děkovné části.

Píseň dostala pojmenování 'Revolving Lantern', což je spojení, které se používá v případě, kdy vám před očima plynou vzpomínky. Požádal tedy fanoušky, aby sdíleli své myšlenky ohledně tohoto spojení.

Na otázku, proč si zvolil zrovna toto pojmenování své skladby, uvedl: „Od určité chvíle jsem chtěl nahrát takovou píseň. Dostal jsem dobrou píseň a teď na ní pracuji. Myslím si, že je nezbytné se tentokrát za vším ohlédnout a proto jsem jí dal tento název.“

Co říkáte na to, že byste mohli napsat text písně a Seung Youn by jej poté zazpíval?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9